تجربیات مادرانه

این گروه جایگزین گروه تلگرامی تجربیات مادرانه است. برای اینکه همدیگه رو گم نکنیم :wink:

سلام تو گروه تلگرامی عضو نیستم من، برای همین سوالمو اینجا میگم
دخترم دو روز دیگه ۴ماهش میشه، کلا بچه خوب و آرومی هست اما هر دوسه روز یه بار قاطی میکنه، درست شیر نمیخوره و نمیخوابه، فقط وقتی تو بغلمه و تو خونه میگردم آرومه، همینکه میزارمش زمین نق نق میکنه و یهو گریه شدید، درصورتیکه بقیه روزا برای خودش رو زمین بازی میکنه و گریه نمیکنه اصن، جاش خیس نیست و دل درد هم نداره فک کنم، چون دستمال گرم میزارم دور دلش اروم نمیشه.
کسی میدونه چرا اینجوریه؟ یا واسه اروم کردنش چیکار باید بکنم؟

سلام عزیزم
دخترتون راحت دسشویی میره؟ برای پسر من همچین مشکلی پیش نیومده اما پسر یکی از اقواممون اینطوری بود مامانش میگفت بعدا فهمیدم یبوست میگیره و وقتی میخواد دسشویی کنه اذیت میشه. دختر شما یبوس نیست؟

سلام عزیزم احتمالا نیاز به توجه داره. حتما بغلش کنید، فکر نکنید که شاید بغلی بشه. اگر از نظر جسمی مشکلی نداره به همون توجه نیاز داره طفلی :heart_eyes: عزیییزم

سلام عزیزم.نوزاد وقتی بدنیا میاد با تغییرات خیلی زیاد و سریعی روبرو میشه. در حالی که در شکم مادر همه چیز براش مهیا ، در آرامش کامل و کاملا مطابق میلش بوده.
اگه این تغییرات دائم و سریع اذیتش کنه فقط با گریه میتونه نشون بده و خودشو تخلیه کنه.بنابراین اگر نوزاد گرسنه یا کثیف یا گرمش و … نباشه میخواد که مادر در آغوش بگیردش تا به ارامش برسه. اصلا بغلی نمیشه اتفاقا از نظر روحی سالم تر میشه

1 Like

سلام، منم پسر 4 ماهه دارم، دقیقا بعضی موقعها قاطی میکنه، گشنه ش هست ولی گریه میکنه و شیر نمیخوره، همچین موقعی سشوار خیلی کمک میکنه بهم، صدای سشوار ارومش میکنه و باعث میشه شیر بخوره!

سلام میشه لینک گپ تلگرام تجربیات مادرانه رو بدین کرسی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.