تجربیات مادرانه

(مامی‌گپ) #1

این گروه جایگزین گروه تلگرامی تجربیات مادرانه است. برای اینکه همدیگه رو گم نکنیم :wink:

سلام تو گروه تلگرامی عضو نیستم من، برای همین سوالمو اینجا میگم
دخترم دو روز دیگه ۴ماهش میشه، کلا بچه خوب و آرومی هست اما هر دوسه روز یه بار قاطی میکنه، درست شیر نمیخوره و نمیخوابه، فقط وقتی تو بغلمه و تو خونه میگردم آرومه، همینکه میزارمش زمین نق نق میکنه و یهو گریه شدید، درصورتیکه بقیه روزا برای خودش رو زمین بازی میکنه و گریه نمیکنه اصن، جاش خیس نیست و دل درد هم نداره فک کنم، چون دستمال گرم میزارم دور دلش اروم نمیشه.
کسی میدونه چرا اینجوریه؟ یا واسه اروم کردنش چیکار باید بکنم؟

(مامان صدرا) #3

سلام عزیزم
دخترتون راحت دسشویی میره؟ برای پسر من همچین مشکلی پیش نیومده اما پسر یکی از اقواممون اینطوری بود مامانش میگفت بعدا فهمیدم یبوست میگیره و وقتی میخواد دسشویی کنه اذیت میشه. دختر شما یبوس نیست؟

(Azadeh_D) #4

سلام عزیزم احتمالا نیاز به توجه داره. حتما بغلش کنید، فکر نکنید که شاید بغلی بشه. اگر از نظر جسمی مشکلی نداره به همون توجه نیاز داره طفلی :heart_eyes: عزیییزم

(سارا) #5

سلام عزیزم.نوزاد وقتی بدنیا میاد با تغییرات خیلی زیاد و سریعی روبرو میشه. در حالی که در شکم مادر همه چیز براش مهیا ، در آرامش کامل و کاملا مطابق میلش بوده.
اگه این تغییرات دائم و سریع اذیتش کنه فقط با گریه میتونه نشون بده و خودشو تخلیه کنه.بنابراین اگر نوزاد گرسنه یا کثیف یا گرمش و … نباشه میخواد که مادر در آغوش بگیردش تا به ارامش برسه. اصلا بغلی نمیشه اتفاقا از نظر روحی سالم تر میشه

1 Like

سلام، منم پسر 4 ماهه دارم، دقیقا بعضی موقعها قاطی میکنه، گشنه ش هست ولی گریه میکنه و شیر نمیخوره، همچین موقعی سشوار خیلی کمک میکنه بهم، صدای سشوار ارومش میکنه و باعث میشه شیر بخوره!

(Nargesiii) #7

سلام میشه لینک گپ تلگرام تجربیات مادرانه رو بدین کرسی