خانما یه لحظه بیاین تروخدا

(مائده) #21

فداتتتت فکر کنم زود تر هستش موعدم

(مائده) #22

چون تخمکگذاریم ۲ روز زود تر بودش

(مامان معراج ) #23

پریودشدم دیگه استرستون نمیدم شرمنده اگ همتونو ناراحت کردم :pensive::pensive::pensive:

(مامان معراج ) #24

بخدا دارم گریه م از درد و ازینکه ناراحتتون کردم شرمنده همتون هستم بخدا برام دعا کنید فقط شاید دیگ نتونم بیام گپ همتونو دوست دارم بای

(zahra) #25

محبوبه واقعا پری شدی ؟؟؟

(مامان معراج ) #26

اره :pensive:

(zahra) #27

عیب نداره ناراحت نشو تازه اقدام کردی دیگه

(مامان معراج ) #28

ناراحت نیستم ازینکه بقیه ازم شاکین ناراحتم استرس گرفتم اعصابم داغونه داغون

(مامان معراج ) #29

راستی بنظرت روز سوم امپول پرژسترون ک دکتر داده بزنم ؟؟؟

(zahra) #30

ولش ب فکر بقیه نباش حتما سوال داشتی ک کردی سوال کردن عیب نیس هرکی نمیخواد جواب نده مجبورنیست

(zahra) #31

اره بزن دکترهرچی میگه بکن

(مامان معراج ) #32

مرسی عزیزم خیلی مهربونی خدا هرچی سریعتر دامنتو سبز کنه

(zahra) #33

خواهش عزیزم باهم انشاالله

(بانو... ) #34

منم ازت ناراحت نیستم محبوبه جان، حتما صلاحت در این بوده پریود بشی، به حکمت خدا ایمان داشته باش.
فقط میگم هی استرس خودت زیاد میشد و هی زه خودت امیدواری میدی که احتمال باردار بودنت زیاده، حالا که پریود شدی میخوره توی ذوقت.
خدابزرگه.
اره اگه دارو داده استفاده کن

(مائده) #35

ناراحت نباش ایشالا ماه دیگه ولی ماه بعد دیگه از اون مارک بیبی چک نگیر که الکی ۱۰ تاشم مثبت بشه :expressionless:

(Shabnam&M) #36

خواهشا لطفا با ما نکن اینکارو :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:
به خدا کارت درست نیست خانوم عزیز
لطفا قبلا از زدن گپ یه 30 ثانیه فکر کنید.از بالا تا پایین گپای شماس
لطفا اگه ماه بعد با تمامی این علائم ترشح سفید زرد نوک سیاه مشما در رحم سینه درد دل درد… روبه رو شدین اول از همه یه آزمایش بدین.
شما قبلا تجربه داشتین پس بهتره صبور باشین.
دم عیده یکم خونه تکونی خرید عید دیدو بازدید انشالله سرتون گرم شه.

(Shabnam&M) #37

من هر گپی رو میخوام باز کنم اولش میگم خدا کنه این گپ دیگه مال مامان معراج نباشه
ووووولی زهی خیال باطل :joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

(مائده) #38

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

(مامان نازنین) #39

من نفهمیدم این خانوم عزیز مامان معراج رو میگم میخاد حامله باشه یا نباشه انقدر استرس داره

(مامان نازنین) #40

چقدر مردم بیکارن ب خدا صبح تا شب سرشون تو گوشیه ک من باردار هستم نیستم کار و زندگی نداری شما دم عیده خونه تو تمیز نمیکنی من از پریودم چهار ماه گذشت یه تست زدم مثبت بود بعدم الان شش ماهه هستم سنو هم نرفتم انشاالله سالم دنیا بیاد فرقی هم نداره دختر و پسریش الکی جو میدین بیکارین و علاف:confused::confused::confused::confused::confused: