خانما یه لحظه بیاین تروخدا

(مامان معراج ) #1

جایی بودم استرس داشتم یهو خیس شدم دستمال کشیدم یکم زرد روشن شد سریع خشک شد دوباره الان دستمال کشیدم آب بود یعنی میخوام پریودشم ؟؟؟

(مامان معراج ) #2

یکی نیست ج بده یعنی میخوام پریودشم ؟؟؟

(شراره) #3

عزیزم هیچ ربطی نداره نگران نباش

(مائده) #4

تو هرچه زود تر برو ازمایش خون بتا بده

(مانی نفسم) #5

شما الان چندوقت تست میزنی یه ازمایش بده لااقل خیالت راحت شده بدونی بارداری یا نه که رعایت های لازمو انجام بدی هر لحظه منتظر پری نباشی

(مائده) #6

کاملا موافقم

(fatemah) #7

نمیدونم‌یا شما ماهارو‌مسخره کردین یا جریان یه چیز دیگس خوب یبار ازمایش بدین راحت شین هزار تا تست انجام دادین هزار بار گپ باز کردین مامی گپ پر گپای شما شده اونقد سوال پرسیدین والله منم واسه هر چیز استرس پیدا کردم والله استرس برا ماها ک تو اقدامیم سمه

(مامان معراج ) #8

الان خیلی زیر دلم درد م

(مامان معراج ) #9

بخدا روستام نمیتونم برم از بدم شوهرمم نمیبره میگه صبر کن شاید پریودبشی

(fatemah) #10

پس دیگه اصلا تست نزنین چون با این همه استرسی که دارین و وارد میکنین خدایی نکرده برا بچه هم‌مشکلی پیش میاد مواظب پسر گلتون باشین اگه مصلحت خدا باشه دومی هم بسلامتی بدنیا میاد

(مامان معراج ) #11

مطمئنم پریودمیشم الان شمام ازدستم راحت میشین

(fatemah) #12

انشالله نمیشین در ضمن ماه اول اقدامتونه عجله نداشته باشین من خودم ۵ ماه اقدامم اینقد توجه نمیکنم به علائم چون همش کشکه تنها راهش اینه اگه از موعد گذشت و پری نیومد آز بدیم

(بانو... ) #13

محبوبه جان، هی گپ جدید میزنی و علائم میگی، کسی جوابی نداره بده عزیزم.
شما دکترم بری همین علائم رو بگی بهت میگه برو آز بده.
اینجوری هی به خودت استرس میدی، و به بقیه خانما. با علائم نمیشه فهمید بارداری یا نه، شما که ماشالله تجربه بارداری رو داشتی.
ما از خدامونه یکی بیاد بگه باردار شدم.

(مانی نفسم) #14

بی بی چک رو از کجا میگیری؟داروخونه دارین؟درمانگاهی جایی نیست از بدی؟

(مانی نفسم) #15

سلام مائده جون چطوری؟

(مائده) #16

قربونت فدای تو تو خوبی :kissing_heart::kissing_heart:

(مانی نفسم) #17

هستیم شکر کم پیدایی دلم برات تنگ شده بود

(مانی نفسم) #18

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(مائده) #19

دیگه درگیر خونه تکونیو خرید و این چیزام اینجام که میام انقدر همه جا شده علائم مامان معراج بیشتر استرس میگیرم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

(مانی نفسم) #20

باشه دوم خبر خوش بدی انشالله منتظرم خسته نباشی انشالله همیشه مشغول خرید باشی:hugs::hugs: