ممنون از خواهرای مهربونم فداتون بشم 😍😍😍😍

(عاطفه) #61

رفتی آزمایشاتو دادی؟

(عاطفه) #62

رویان رفتی

(باران) #63

سحر جان منم تخمدانم پلی کیستیک بود اوایل ازدواجمون تا چهار سال مدام لکه بینی داشتم،وآخرا هم که دیگه خونریزی میکردمو تا بیست روزم طول میکشید هر دکتری رفتم وآزمایش دادم،فقط گفتن به خاطر پلی کیستیک بودنت وهورموناته که تعادل ندارن،ولی الان نزدیک چهار ساله که دیگه اصلا لکه بینی ندارم،خداروشکر خود خودی درست شد،تو هم نگران نباش تو تخمدان پلی کیستیک لکه بینی بعد از رابطه معمولا عادیه،به خاطر تخمداناته،متفورمین بخور اگه اضافه وزنم داری وزنتو کم کن،این دوتا خیلی موثرن،البته استرس ونگرانی هم واقعا باعث بد تر شدن تعادل هورمونا میشه،تجربه کردم که میگم اگه این چندتاکارو انجام بدی مطمئن باش به مرور زمان لکه بینیت از بین میره،وتخمدانات عملکردشون بهتر میشه،متفورمینو حتما بخور خیلی به بهبود عملکردتخمدانا کمک میکنه

(Nafas97) #64

خواهش میکنم عزیزم

(فاطمه) #65

من سه ماه کامل بدون دلیل خون ریزی داشتم دوست عزیز ک کورتاژ شدم خوب شدم بعدش جواب پاتولوژیم این بود ک هورمونای بدنم بهم ریخته بود شمام نگران نباشید

(یاسی) #66

فدات گلم لطف داری مراحمی

(سحر ) #68

آره آزمایش و سونو گرافی رفتم شنبه نوبت دکتر دارم

(سحر ) #69

من نه اما دوستم تهران میشینه اون رفته من یزد رفتم

(سحر ) #70

ممنون از راهنماییت عزیزم مرسی :heart_eyes::heart_eyes::kissing:

(سحر ) #71

بابت کمکت خیلی ممنونم خواهر گلم :kissing::kissing::kissing::kissing_smiling_eyes::heart_eyes:

(سحر ) #72

جواب آزمایشم خوب بود خدا روشکر فقط هورمون مردانم بالا بود و تخمدان پلی کیست دارم ممنون از تک تک تون ببخشید ناراحتتون کردم شرمنده

(مامان معراج ) #73

خب خداروشکر عزیزم

(عاطفه) #74

خب خداروشکر عزیزم…ب امید خدا