ممنون از خواهرای مهربونم فداتون بشم 😍😍😍😍

(یاسی) #41

ان شااا… به هرچی تو دلته برسی گلم
:heart:

(سحر ) #42

نه خوب عددایه آزمایشم بالاتر از رنجرشونه برای همین میگم

(سحر ) #43

ممنون عزیزم واقعا همینطوره ممنون از راهنماییت

(سحر ) #44

ببخشید تند تایپ میکنم اشتباه میکنم غلط املایی دارم

(یاسی) #45

فدای سرت دلیل اینکه اینارو گفتم چون همه جا خوندم pdwدلیل بالا بودنش استرس روحیه"مهم است! در زنان، ممکن است PDW به علت قرار گرفتن در معرض استرس روحی-عاطفی بیشتر باشد" اینا. برا شما بالاس اگه پایین باشه خدای نکرده بیماریه

(سحر ) #46

خیلی خیلی ممنونم عزیز دلم واقعا آرامش میگیرم با راهنماییتون راستی الان با خودم فکر میکردم چه دوستای مهربونی تو مامی گپ دارم منو تنها نمیذارن واقعا ممنونم کدوم شهر زندگی میکنی؟

(یاسی) #47

فدات گلم مهربونی از خودته. لاهیجانیم تو بوشهر زندگی میکنک

(یاسی) #48

راستی p lcr هم یکی بالاتره معمولا میگن اشکال نداره اگه در سطح وسیع بالا باشه مورد بررسی قرار میگیره اصن نگران نباش

(یاسی) #49

بقیه ازمایشتم که همش اوکیه خدارو شکر

(سحر ) #50

اگه دوتا خانم مثلا ما دوتا همو تو بیرون پارکی جایی ببینیم باهم حرف نمیزنیم اما تو این محیط واقعا با هم صمیمی هستیم انگار چند ساله همو میشناسیم ممنونم که هستین

(سحر ) #51

اه چرا فکر کردم مشهد زندگی میکنی؟

(یاسی) #52

اخی عزیزم اره محیط خوبیه خیلی

(یاسی) #53

چون خیلی به این شهر علاقه دارم و همیشه به شوهرم میگم ارزو داشتم اونجا زندگی میکردم
:blush::blush::blush::blush::blush::blush:

(سحر ) #54

من فراموشی دارم میبینی تا حالا اینقضیه رو سه بار گفتی باز سوال میکنم

(سحر ) #55

شرمنده فراموشی دارم چه کنم

(یاسی) #56

نه عزیزم اینجا دوستان زیادن منم خیلی کم میاد حق داری اتفاقا

(سحر ) #57

البته همیه خانمایه مامی گپ خوبن از جمله شما اگه تو بیرون هم باشه چون خون گرم هسنین زود صحبت میکنین کمک میکنید من بعضی دیگه رو گفتم امروز که میرفتم آزمایشگاه تو راه تو واحد که بودم خیلی حس غربت داشتم چون از کی بیرون هم نرفته بودم حس میکردم با هر کی که صحبت میکنم یا نگاهم به نگاهشون میافته خودشون میگیر

(سحر ) #58

مزاحم خوابت نباشم عزیز دلم من که عادت دارم مزاحم تو نباشم

(سحر ) #59

خیلی مزاحمت بودم برم بای شبت خوش خواهر گلم

(عاطفه) #60

کلا علاقه داری فاز منفی بدی سحر