ممنون از خواهرای مهربونم فداتون بشم 😍😍😍😍

(مامان معراج ) #21

خدا یه همین زودی دامنتو سبز کنه

(Nafas97) #22

سرطان رو از کجا آوردی سحر تو که همه فاکتورای خونت نرماله
گلبول سفید خیلی بره بالا احتمال عفونت یا خدای نکرده سرطان میدن
تو گلبول سفید خونت نرماله نرماله

(Nafas97) #23

اخه لکه بینی رحم چه ربطی به سرطان مغز و استخوان داره الکی به خودت استرس میدی
حتما یه عفونی چیزی داری که لکه میبینی

(sinsin67) #24

سلام گلم نگران نباش منم اینطوری بودم یه پولیپ کوچیک رحم دارم که قابل عمل نیست و با دارو لکه بینی از بین رفته .نگران نبااااش

(سحر ) #25

من سونوم چیزی نشون نداد نمیدونم به خدا

(سحر ) #26

اه دلمو آروم کردی ممنون از راهنماییت انشاالله خدا هرچی میخوای بهت بده به خدا خیلی دپرس بود

(sinsin67) #27

باید سونو واژینال انجام بدی نشون بده
شایدم هورمونات به هم ریخته چیزی نیست خودتو اذیت نکن

(سحر ) #28

خوب واژینال انجام دادم نمیدونم به خدا

(sinsin67) #29

پس خدارو شکر هیچیت نیست خودت میای شنبه میگی

(سحر ) #30

انشاالله ممنون انشاالله توهم هرچی از خدا میخوای بهت بده ممنون از جوابت عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(sinsin67) #31

خواهش میکنم گلم ممنون
شبت قشنگ💗

(سحر ) #32

شب تو هم بخیر ممنون :hugs::hugs::hugs::hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

(یاسی) #33

سحر جون منم یه پولیپ کوچیک داشتم که تو سونو واژینال نشون نداد دکترم داشت سرکلاژم میکرد دید برداشت نگران نباش مثبت فکر کن گلم

(سحر ) #34

من تازه کورتاژ کردم خوب اگه بود که میدیدن؟ یعنی یه ساله

(یاسی) #35

بعد جالب اینجاس میگن با وجود پولیپ باردار نمیشه ادم اما باردار شدم 6ماه پیششم با فاصله 3 ماه پاپ اسمیر داده بودم پولیپ معلوم نشده بود نمیدونم والا دکتران دیگه

(یاسی) #36

منم 1سال قبل سقط داشتم دوقلو گلم میگمسر در نمیاره ادم از دکترا

(یاسی) #37

در هر صورت فکرای بد نکن. انشاا. خیره بعد بیا اطلاع بده دکتر چی گفت. انشااا… پولیپم نباشه

(سحر ) #38

خوب شاید از من از هورمونام باشه دکترا میگن پلیکیستیک دارم من الا میگم سرطان یا خدایی نکرده هرچیز دیگه برای خونریزیم نمیگم برای عدادایه که از نرمال آزمایش خونم بالا تره برای همین راستشو بخوای از لحظه جواب آزمایشم استرس خیلی زیادی گرفتم پارسال قبل آی وی افم آزمایش ایدز و هپاتیت دادم تو بیمارستان امام رضای مشهد هپاتیتم مثبت در اومد که اشتباه کرده بودن منفی بود اما از پارسال ذهنیت بدی برام مونده از آزمایش

(یاسی) #39

اخی عزیزم خوب میگی اشتباه شد که. سحر جون ناراحت نشو اما به ذهنت هر باوری بدی تو دنیا سعی میکنه تورو بهش برسونه پس چیزای قشنگ و خوب به ذهنت بده گلم. فقط توکلت بخدا باشه

(یاسی) #40

داری میخوابی تصویر سازی کن برا خودت چیزایی رو که مبخوای تجسم کن بعد حس کن بهشون رسیدی یه حس خوبی میاد تو دلت مطمئن باش بهش میرسی من جواب گرفتم ازش. اگه تلگرام داری حتما کانال @all posetive here عضو شو فیلماشوببین کلی کتاب انگیزشی صوتی و پی دی اف رایگان داره کی کلیپ انگیزشی مفید داره

@allpositivehere