درد دل خــــــواهـــــرانه (بحث آزاد )

(فاطمه) #169

بله عزیزم

(فاطمه) #170

نه گلم

(سحر ) #171

ای یو ای کردی ؟

(سحر ) #172

نتیجه گرفتی؟

(فاطمه) #173

فقط واسه درمان رفتم که نتیجه نگرفتم.الانم میرم مطب ادامه درمان

(سحر ) #174

برو پیش دکتر افلاطونیان خودش خیلی خوبه من وضعیت مالیم خوب نبود برای همین کلینیک رفتم ولی خیلی خوبه از خانمای بامن بودن چند نفرشون جواب گرفتن خیلی خوبه عالیه

(فاطمه) #175

اره همه همینو میگن اگ جواب نگرفتم حتما میرم پیشش

(سحر ) #176

خود بیمارستان مادر هم خوبه یکی از اونایی که تو مسافر خونه ای که ما بودیم میگفت تو بیمارستان مادر پی گیریشون بهتره یعنی خود آقای دکتر کل درمان انجام میده من تو کلینیک فقط یه روز دیدمش دیگه ندیدمش

(فاطمه) #177

اره اونجام رفتم ولی اون موقع متاسفانه خود دکتر خارج از کشور بودن برای مدتی

(سحر ) #178

انشاالله برو جواب میگیری استفاده کن از موقعیتت منم مشهد دکترای خوبی داره اما برای ای وی اف قیمتاشون مناسب نیست من هنوز دوتا جنین تو یزد دارم

(سحر ) #179

بعضی وقتا با شوهرم حرف میزنیم بهش میگم تا برم یزد آی وی اف کنم جنینام لحجه قشنگ یزدی میگرن خیلی لهجه شمارو دوست دارم همچنین شهرتون همیشه غبطه میخورم چرا بیشتر تو شهرتون نگشتیم آثار تاریخیشو ندیدم

(بانو... ) #180

برای آزمایش اسپرم، وقتی میذی دکتر زنان دفترچه شوهرتم ببر براش مینویسه، اگه مشکلی باشه خودش کتر ارولوژیست و ناباروری معرفی میکنه. اگه نه، که خداروشکر.

(فاطمه) #181

ان شاءالله گلم

(فاطمه) #182

شوهرم سه دفه ازمایش داده دفه اول و دوم سالم بود دفه سوم گفت.یکمی ضعیف ک دکتر معرفی کردن رفتیم گفت مشکلی نیست دارو داد فقط

(سحر ) #183

آره بانو جون هم راست میگه منم این دفعه که رفتم دکتر همین کارو کردم یعنی هر دفعه که برم میدم بنویسه چه دارو چه آزمایش هرچی که لازم باشه

(سحر ) #184

من شوهرم ۴بار آز داده میگن ضعیفه

(باران) #185

خوب اگه شوهرتم ضعیفه اول بایدمشکل شوهرت حل شه،چون اگه با نطفه ضعیفم باردار بشی نمیمونه،فقط به خودت ضربه میخوره

(فاطمه) #186

الان خوب نشده مشکلش برطرف نشده

(فاطمه) #187

هووووم.درست عزیزم

(مامان معراج ) #188

زیردلم خیلی درد میکنه میخوام پریودشم :sob::sob::sob::sob: