درد دل خــــــواهـــــرانه (بحث آزاد )

(آرزو) #209

کی همچین حرفی زده؟یعنی همه مثه شمابایدنمازصبح نخونن؟؟

(مائده) #210

وا این چه حرفیه اولین باره میشنوم

(ابولفضل.کیـــان) #212

این چه راهنمایی هست؟؟؟؟ چکارباید بکنن اونوقت؟؟؟؟

(ابولفضل.کیـــان) #213

اصلا همچین چیزی نیست.

(بارانا) #214

خدایا خودت واسه یه سریا یه کاری بکن،دیگه شور مسخره بازی رو در آوردن

(ابولفضل.کیـــان) #215

والله.بعضیا چه کار که نمیکنن. فکرکنم بنده خدا زیاد نشتی داشته مجبور بوده. ادم چه چیزا میشنوه. :sweat_smile:

(fatima) #216

اول اینکه بعضی کیستها در رحم باعث ترشح هورمون بارداری میشن و بیبی چک مثبت کاذب میشه
دوم اینکه متاسفم براتون یعنی چی نایلون بذار آدم دچار هزار نوع عفونت و بیماری میشه. این چه وضعشه
سوم اینکه بی بی چکها 99درصدشون درست نشون میده مگر اینکه کیست داشته باشی یا آمپول اچ سی جی زده باشه یا بی بی تاریخ انقضاش گذشته باشه
چهارم اینکه من پدرم و مادرم بهورزن تو خانه بهداشت هیچوقت هیچوقت بیبی چک عرضه نمیشه اطلاعات غلط ندیدن لطفا
پنجم اینکه بعضی بیبی چکها در ابتدا رنگ پخش شده در قسمتC و Tجذب میشه و اگر منفی باشه بعد از چند لحظه خط Tرنگش از بین میره لطفا ده دقیقه صبر کنید بعد بی بی بخونید و در ابتدا نگین وااااای 10بی بی زدم مثبت بوده
بی بی چک منفی کاذب داره ولب مثبت کاذب مگر باشرایطی که بالا عرض کردم ولاغیر

(آزاده) #217

کی میگه شب نرید حموم؟
صبح زود پا شو برو

(آزاده) #218

مگه بهداشت بی بی چک عرضه میکنه؟
اینو نشنیده بودم والا

(آرزو) #219

والابهداشت ماقبلاکاندوم وقرص آهن ویتامین های نوزادمیدادولی حالاهیییچ کدوم ونمیده

(پِل پِلی ) #220

عاقا اصلا مقصر شهرداری هست که مجوز ساخت و ساز میده
والااااااااااااااا
عایق درست نمی کنن
نشتی میده

(Shabnam&M) #221

محبوبه متواری شده :joy::joy::joy:

(بارانا) #222

دیگه هرچی توی ذهنتون میاد لطفا بازگو نکنید،یه ساده ایی پیدا میشه باور میکنه،انجام میده
تو رو خدا یکم فک کنید بعد حرف بزنید

(zahra) #224

اینطورپشت کسی نگین گناه داره خوشحال شده بودطفلکی طوری حرف نزنین ب کسی بربخوره لطفاشماها شرایط هیشکیو نمیدونین اینجا همه اومدن ک سوال بپرسن ن واسه دلخوشی

(مائده) #225

دقیقا هر دفعه کارش همینه

(مائده) #226

من شرایطشو کامل میدونم اگه میخوای توضیح بدم براتون کامل :smirk::expressionless:

(zahra) #227

ب هرحال:smirk::smirk:

(مائده) #228

به هر حال نداره که گفتم اگه کسی نمیدونه من توضیح بدم واقعا رو اعصاب تک تک ما بود شما هم به این که دوبار بهت گفته ابجی زیاد دل خوش نکن یه بار که حرفت باب میلش نباشه همچین به خدا واگذارت میکنه که نگو :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

(zahra) #229

عزیزم اول اینک ب هرچی نمیخندن دوم من باحرف هیشکی دلخوش ونرم نمیشم خونش روستاس دسترسی نداره ب دکتر بعدش اگ مشکل بودسوال پرسیدن خانم حکیمی خودش میگفت نپرس:smirk::smirk::smirk::smirk:

(مائده) #230

خانم حکیمی بهش گفته بودن که دیگه جوابونو نمیدن