تفسیر،سونو

(zahra) #21

باشه خیلی ممنون

(باران) #22

بسته بودن لوله های فالوپ فقط با عکس رنگی مشخص میشه،هیچ علائمی هم نداره

(zahra) #23

علائم نداره پس چی میشه چ زمان دکترعکس رنگی مینویسه؟اگ باردارنشین مینویسه یاعفونت ؟

(تیام بانو) #24

عزیزدلم خدا دلتو شاد کنه اسما جون قرار نیس هربارداری شبیه قبلی باشه نگرام نباش ان شاءالله بزودی نی نی میاد تو دلت :heart:

(تیام بانو) #25

وقتی هیچ داروی محرکی جواب نده و شوهر هم آزمایش اسپرم داده باشه و مشکلی نداشته باشه و با همه ی اینها خانوم باردار نشه اونوقت دکتر عکس رنگی مینویسه تا ببینه لوله ها باز هستن یا نه

(zahra) #26

ممنون دوست عزیز ازراهنماییت:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(ابولفضل.کیـــان) #27

انشالله توکل بخدا :pray::pray::pray: خیلی برام دعا کن عزیزم

(باران) #28

بعضی دکتراوقتی چند نوبت دارو میدنو اثر نمیکنه،واگه بعضی آزمایشاتم مشکل نداشته باشه مثل تیروئیدو آزمایش اسپرمو … دکترا به این شک میکنن که شاید لوله های فالوپ مسدود باشه،به خاطر همین میفرستن عکس رنگی،بعضی دکترا هم همون اول که برای ناباروری بهشون مراجعه میکنی کل آزمایشارو همراه با عکس رنگی مینویسن تا انجام بدی ومشکلو زودتر بفهمن

(نیلوفر حکیمی) #29

سلام عزیزم
بستگی به طول سیکل تون داره اگر مثلا 28 روزه باشید بله کوچیکه اما اگر 31 یا 32 روزه باشید خوبه سایزش
نه مشکلی نیست چون تخمک گذاری هر ماه از یه تخمدان انجام میشه. البته ممکنه فولیکول داشته باشن هر دو تخمدان اما فقط از یکی آزاد میشه

(نیلوفر حکیمی) #30

علائم مشخصی نداره فقط بعضی ها ممکنه یه دردهای مبهمی توی شکم داشته باشن بیشتر برای تشخیص نازایی از عکس رنگی استفاده می کنن

(ابولفضل.کیـــان) #31

بعد سقط همین طور شده .۲۸اذر سقط کردم ۷دی پاک شدم بعد دو بهمن پریود شدم و ۷اسفند شدم. الان چطوری،حساب میشع؟

(نیلوفر حکیمی) #32

الان شما 34 روزه هستید تقریبا
پس سایز فولیکول تون خیلی خوب بوده

(ابولفضل.کیـــان) #33

فدات عشقم ممنونم لطف کردی جواب دادی خیلی استرسش داشتم نمیدونستم چطور باید محاسبه کنم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
@hakimi

(نیلوفر حکیمی) #34

خواهش می کنم عزیزم :rose: