تسریع درزایمان

(دلارام) #141

چند هفتته باران جون ؟

(دلارام) #142

باشه اول عکسشو اینجا میزارم الان دارم از درد میمیرم

(باران) #143

زهرا جون صفر هفتمه،سقط شد از شانس بد من

(باران) #144

وای زهرا دردات شروع شده،انشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

(دلارام) #145

وای خدا راست میگی الهی بمیرم خدا هرچه زودتر یه نی نی خوب و سالم بده بهت گلم

(باران) #146

وای خدا نکنه انشالله تنت سلامت باشه،ممنون عزیزم

(باران) #147

زهرا جون موقع زایمانت واسم دعا کن،خیلی دلم شکسته،یک هفتست انقدر با خودم کلنجار میرم،یادم بره،ولی مگه یادم میره

(دلارام) #148

چشم عزیزم اگه خدا دعای بنده حقیرو قبول کنه همیشه دعاگوتون هستم
الهی قربون دل شکستت برم سخته ولی مصلحت خداست قربون مصلحت خدا برم که هنوز خودم باهاش کنار نیومدم

(باران) #149

ممنون عزیزم،مصلحت خدا اینه بعد از این همه انتظار بهم امید بده دوباره بگیرتش،مثل دیوونه ها شدم خودمو میزنم به کوچه علی چپ الکی میگم ،میخندم ولی وقتی یادش میافتم بغض خفم میکنه،اونروز بی بیچکمو نگاه میکردم اونقدر دلم گرفت،داشتم با بی بی چکه حرف میزدم
عزیزم تو هم میدونم داغ سنگینیرو داری تحمل میکنی،انشاالله لبات از این بعدفقط بخنده،تو چشماتم فقط اشک شوق جمع بشه

(آرزو) #150

جونم :pensive:

(آرزو) #151

مریم وزهراجون براتون سوره انشقاق خوندم،استرس نداشته باشیدفداتون انشاالله بسلامتی زایمان کنید

(آرزو) #152

باران جون زن عموم میگه دلم میخادیه باربی بی چکم مثبت بشه حتی اگه سقط شه حداقل بدونم نازانیستم،اینوهمه دوادرمون اثرداشته
حالاخیلیاچندتاسقط داشتن یکیشون نفسه امابایدخودتودوادرمون کنی بیشتربه خودت برسی روحیه ات ونبازی فداتبشم

(دلارام) #153

به خدا وقتی شنیدم بارداری انقدر خوشحال شدم خدا خیلی سخت امتحان میگیره از آدم روزای خوش هم مییاد

(دلارام) #154

ممنون عزیزم قربونت بشم انشالا زایمان راحت داشته باشی خودت

(دلارام) #155

باران جون قدر داشته هاتو بدون خدا با بهتریناش جبران میکنه چیزی رو که ازت گرفته

(باران) #156

ای کاش زنموت همچین چیزیرو نخواد منم یه بار به خدا گفتم خدایا حداقل یه بار حامله بشم سقط شدم اشکال نداره یه کم امیدوار میشم،الان این دومین سقطمه ومیگم ایکاش هیچوقت مثبت نمیشد که هی به خودم بگم چرا نموند چرا سقط شد،چرا امیدم ناامید شدوهزارتا چرای دیگه :pensive:

(باران) #157

از منکه واقعا سخت امتحان میگیره نزدیک نه سال انتظار،بعدم که اینجوری

(باران) #158

منم فقط امیدم به خداست کاری از دستم بر نمیاد فقط میتونم خودمو با این آروم کنم که شاید وقتش نیست خدا بهتر از من میدونه

(دلارام) #159

آره هرچیزی وقتی داره
من همیشه میگفتم خدا من زودتر از پدر مادرم کسایی که برام عزیزن بمیرم ولی اینجوری شد از چیزی که میترسیدم به سرم اومد الان هم باورم نشده

(باران) #160

حق داری عزیزم باورش آسون نیست،منم خودم وقتی به این فکر میکنم که اگه خدای نکرده یه روز پدر مادرمو نبینم،دلم آتیش میگیره قربون دلت برم عزیزم تحمل کن،آدم فقط در برابر حکمت خدا میتونه صبر کنه،الهی خودش پناه هممون باشه