تسریع درزایمان

(مریم) #21

خخخخخ فک‌کنم چون زیادی منتظرشم نمیاد داره ناز میکنه

(Shabnam&M) #22

چرا اذیت میکنی محمد مهدی رو آخه
میاد دیگه مامان جوون.عجله نکن.
پیاده روی کن.نفسای عمیق بکش.ریلکس کن.
یه چند روزم تحمل کن نیمه اولی بشه

(دلارام) #23

نمیدونم والا تو نی نی سایت نوشته بود

(مریم) #24

شبنم جون هم خستم هم خیلی دوست دارم زودتر ببینمش تحملم داره تموم میشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
اونم داره ناز میکنه تانخاد خودش نمیاد

(مریم) #25

اهااان

(دلارام) #26

مریم جون تا وقتش نشه نمیاد

(مریم) #27

اره دیگه تحمل میکنیم

(Shadi) #28

من هر كار كردم نيومد تا وقتش نشه نمياد

(Shadi) #29

دكترم مى گفت سر سينتو بكش بيرون بازي بازي كن دردات شروع ميشه ولي من انجام ندادم كلا اون موقع يادم رفته بود

(Shabnam&M) #30

الهی.اره سخته
ولی تحمل کن عزیزم

(Shabnam&M) #31

ای وای :joy::joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:

(مریم) #32

خخخخخ چندهفتگی زایمان کردی

(ارغوان) #33

میدونم عزیزم خسته شدی اماواقعاتاوقتش نشه فایده نداره دخترمن 41هفته بود اومددوروزبعدازتاریخ زایمان که زده بود بنظرمن دارین عجله میکنین…انشالله بسلامتی فارغ شی عزیزمم

(مریم) #34

من باروغن زیتون ماساژ میده فایده نداره :joy::joy:

(مریم) #35

:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: چشم واسم دعا کنید

(مریم) #36

مرسی عزیزدلم
اره خودمم میدونم تا وقت نشه نمیاد هنوز یک هفته تا ۴۰ شدن وقت دارم ولی دل دیگه صبرنداره

(ارغوان) #37

منم اینقد پیاده رویی کردم موقه زایمان زور نداشتم پاهامم کلی دردمیکرد اشتباه منو نکن…موقش بشه دهانه رحمت بازمیشه انشالله…اماواقعابنظرمن پیاده رویی توزایمان تاثیرداره من کلا1ساعت توبیمارستان بودم بقیه درداروتونستم توخونه تحمل کنم…انشاالله خیره

(مریم) #38

جدی یعنی پیاده رویی بکنم کمک کننده اس توروند زایمان ان شالله خیره من روزی دوساعت دوساعت ونیم پیاده رویی میکنم

(ارغوان) #39

خیلی زیاد نیس؟؟من 1تا1.5ساعت پیاده رویی داشتم اما تاریخ زایمان که زده بودند4 ساعت پیاده رویی کردم افاقه نکرد تا خدا نخواست گل دخترمون نیومد :grin::grin::grin:

(Nafas97) #40

مریم جان من هفته آخر پیاده روی کردم سه روزم مونده به تاریخی که طبق پریودی برام زدن شروع کردم دمنوش وروغن کرچک
تاریخ زایمانم دکترم طبق پریودی 23آذر زده بود
من 22م بیدارشدم 4صبح دیدم ترشح خونی دارم ودرد خفیف پریودی
فرداش ساعت10زایمان کردم