ميخوام لأغر شم ، اَي خدا خيلي چاق شدم 😢😢

مامانا سلام
من دوسال زايمان كردم
وزن قبل بارداريم 59 بود الان 75 شدم
ميخوام بعد ماه رمضون برم باشگا
به نظرتون فاييده داره! بدنسازي برم يا ايروبيك كدوم بهتره

1 Like

سلام من همسرم رژیم گرفته وخداروشکر موفق هم بوده تو2هفته 5 کیلو کم کرده…شبی 30دقیقه تردمیل استفاده میکنه…برنج از7 قاشق بیشتر نمیخورهه قبل ازغذا حتما سالاد میخوره…یه نرم افزاری ام هس اسمش کرفسه اون تاحد زیادی بهش کمک کرده …کار این نرم افزاراینه که مشخص میکنه وزن ایده ال رو برای شما باتوجه به فعالیتتون ومیگه هرروز چن کالری باید به بدنتون برسه شما هرچی میخورین وارد میکنین تاازون کالری مد نظر بیشتر نخورین وگرنه باعث چاقی میشه اما همچی ام میشه خورد هیچیومنع نکرده…انشاااله که موفق و پیروز باشی

2 Likes

باورزشم میشه باید فعالیت بدنی زیادی داشته باشی درست میشه

1 Like

البته فعالیت بدنی هم باید به قاعده باشه تا به دیسک کمر اسیب نرسونه

1 Like

رژيم خيلي سخته همش شكست ميخورم

اخه رژیم خاصی نیس شمافقط باید کمتربخوری همین نیاز نیس هیچیوحذف کنی ازبرنامت

1 Like

سلام خارجی ها هر کدوم سه چهارتا بچه دارن، اینستا عکس میذارن با بیکینی همه خوش هیکل! پس در نتیجه امکانش هست گلم. امید داشته باش ⁦❤️⁩

2 Likes

اگه میخوای پوست بدنت افتلده نشه حتما دکتر رژیم و بدنسازی باید بری.
من خالم مربیه.و خودمم یکم وزنم رفت بالا اما با رژیم دکتر و بدنسازی بدنمو سفت و جمع و جور کردم
اونایی هم که میگن بعد چاق میشی اگه بدنسازی و بزاری کنار بخاطر اینکه رعایت غذای نمیکنن.لاغر شدن دلیل بر چاقی دوباره نیست.
باید حجم معده کم بشه تا هله هوله و غذای زیاد و بزاری کنار
ماه رمضون واسه شروع خوب نیست چون اب باید زیاد بخوری پوستت خراب میشه.موقعه تمرین کرفس و اب بگیر فوقش لیمو ترش هم بریز یا کیوی چربی سوزی عالی داره

1 Like

دقيقا من با شما موافقم

1 Like

مرسي عزيزم

:blush: :sunglasses:****مررسی** **

زیر نظر دکتر برو ابجی اگه همه میخواهی خودت لاغر شی می تونی برنج از لیست غذا هات حذف بکن یا خیلی کمتربخوری یادرکل خودت بشو دکترخودت وزن پایین میاد

با ایروبیک وزن کم میکنی اما تغذیت هم باید ب اندازه و مناسب باشه،ب نظرم برو پیش متخصص تغذیه تا بهت برنامه غذایی بده،سرخود رژیم نگیر چون خدای نکرده ب جای چربی، آب و عضله بدنت رو از دست میدی،ورزش و رژیم درکنار هم عالیه،پیاده روی هم خیلی موثره

1 Like

مواظب چیزهایی که میخوری باش گلم

1 Like

سلام گلم چقدر این برنامه کرفس خوبه. منم دیشب دانلودش کردم وقتی شما گفتین. مرسی خانومی.

خواهش میکنم عزیزمم

سلام عزیزم بیشتر از ورزش به تغذیه تون دقت کنید زیر نظر پزشک یه رژیم غذایی مناسب داشته باشید، البته ورزش بسیار کمک کننده هست. دویدن موثره به شرط این که کفش مناسب بپوشید و درست بدوید تا به پا کمر و قلب فشار نیاد. یه باشگاه خوب برید و مطمئن بشید که مربی تون کارت مربی گری داشته باشه. چون خیلیا الان فقط تجربه مربی گری دارن تا کارت

1 Like

منم كرفس رو ريختم چقدر عاليه
من با اينكه روزه ميگيرم و سحري نميخورم فهميدم يه مقدار شام زياد ميخورم :stuck_out_tongue:

1 Like

سلام بهترین، راحت ترین، سریع ترین و ارزان ترین راه لاغر شدن، پیاده روی است.
اگر می خواهید خیلی زود نتیجه مطلوب بگیرید سرخ کردنی، چربی و شیرینی را حذف کنید 6 ماه بعد 20 کیلو وزن و 6 سایز کم می کنید.

1 Like

مرسي عزيزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.