كارشناسي ارشد 97

بچه ها كسي هست كه امسال آزمون كارشناسي ارشد شركت كرده باشه
چه رشته اي شركت كرديد و از نتيجه اتون راضي هستيد

من خودم ارشد شركت كردم. با اينكه ليسانسم رشته مهندسي صنايع بود ولي واسه ارشد مديريت امتحان دادم. با اينكه فكرشم نميكردم قبول بشم، نتيجه قابل قبولي اوردم و جالبه تو گرايش حمل و نقل رتبه بهتري اوردم با اينكه اصلا درسي راجع بهش نخونده بودم و فقط از طريق اطلاعات عموميم به سوالات جواب دادم.

امسال نه ولی قبلا شرکت کرده بودم، نرفتم . ارشد خوندن به نظرم بی فایدست.

عزیزم منم مهندسی صنایع خوندم. ارشدم امتحان دادم ولی نتیجه خوبی نگرفتم متاسفانه. منم ولش کردم درس خوندن رو

1 Like

منم کنکور دادم نی نی ام سه ماهس بخاطرزایمان آزمایشگاهامونتونستم برم براهمین 9ترمه شدم متاسفانه همسرم گف اگ قبولم بشی خیلی مکافات داره برارفتن چون9ترمه شدی باید بری سازمان سنجشو ازین حرفامنم بیخیال شدم همون هفته اخرم نخوندم اماکنکوردادم رتبم خیلی خوب شد به نسبت اما انتخاب رشته نمیکنم انشالله سال بعدی

1 Like

چرا؟؟؟

آخی. خب ۱ بار دیگه امتحان کن

فکر نکنم اینجوری باشه. حیفه که

به نظرم دانشگاه در سطح دانشی که میخواستم نبود، و تاثیری در آینده شغلی من نداشت.

بورسیه هم داشتم، استفاده نکردم

هنر رو انتخاب کردم برای ادامه. با روحیاتم بیشتر سازگار بود. الان حسابی سرم شلوغ شده با هنرم :blush:
خداروشکر

2 Likes

توسازمان سنجشم نوشته اگ درستون تموم نشده باید بیان سازمان وادامه روند رو تموم کنین…انشااله یکم استراحت کنم ازقبل بارداری خودبارداری زایمان وبعدش دانشجوبودم حالا2-3ماهه استراحت کنم بهتر باشه گمونم :slightly_smiling_face:

1 Like

خب تحصيلات دانشگاهي در اينده شغليم بي تاثير نيست. من واسه ارتقاي شغليم هدف دارم و قطعا ارشد ميتونه كمكم كنه

1 Like

نه من شغلم خوب بود، مدرک تو حقوقم تاثیری نداشت.

موفق باشی عزیزم :rose:

من با اصرار همسرم ارشد شرکت کردم و تغییر رشته دادم… هنوز ترم آخرم و پایان نامه امم مونده…سخته خیلی و در کمال ناامیدی فکر می کنم هیچ تاثیری نداره…

1 Like

منم تو حقوقم تاثير كمي داره ولي قطعا وقتي بخوام ارتقا پيدا كنم جزء مولفه هاي مهم واسه مديره. من تو شهرداري كار ميكنم و قطعا تو سنوات خدمت مدرك تحصيلي بالا لازم ميشه.
ممنون

شما شاغليد

عاره عزیزم اما کارم دولتی و مربوط به رشته ام نیست…

خب چرا هومن موقع تو 1 رشته مرتبط ادامه ندادي

ایول :kissing_heart:

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.