ماهواره ه🇹🇷

دوستان نظرتون درمورد ماهواره چیه؟؟

ما توخونه داریم البته دستگاه دیجیتال هم داریم میگم اگر ادم خوب استفاده گنه بد نیست من خودم هیچ وقت تحت تاثیرش قرارنمیگرم از دیدگاه من درصورتی بده که بعضیا تاماهواره میگیرن میشن عین فیلمای شبکه جم من یه نفر میشماسم میگفت اگه ماهواره بگیرم به شوهرم میگم اینجور مبل بخر اینجور لباس بخراون کفش بخر اون خونه بخر بعد فهمیدم این نداشته باشه بهتره

مام داریم ولی باورتون میشه من اصن شبکه جم نگاه نمیکنم همش مزخرفن این ب اون خیانت میکنه اون ب این من تل شما رو با شبکه های ۳۶۰میبینم

اره من ان شالله بچه داربشم قطع میکنیم چون بچه ببینه براش خوب نیس

اوهوم انشاالله هرچه زودتر قطع کنید

ماهم داريم ولى خيلى كانالاى خوب داره اكثرشون فيلم ميزارن واسه كسايى ك تنهان تو خونه خوبه واقعا سرشون بند ميشه
اتفاقا امروز توجم مديكال از باردارى و جنين صحبت ميكرد

جدی واقعا

اره ساعت شش عصر بود از دوران باردارى صحبت ميكرد و چطورى با بچه رفتار كنيم منكه خيلى خوشم اومد
يك كانال هم هست جم فود غذاهاى خوبى ياد ميده
من ك راضيم ولى اگه بچه داشته باشم قطع ميكنيم

هر وقت راجب یچه بود بی زحمت به منم خبربده

قربونت برم انشاالله به زودی نی نی بیاری

حتما عزيزم خبر ميدم

فدات عزیزی

1 Like

قربونت :tulip:

ما که سالهاست نداریم، در کل به نظرم چیز خوبیه. من البته فقط شبکه های خارجی نگاه میکردم. ایرانی ها به نظرم مسخره بودن…
الان دیگه اینترنت کافیه

من قبولش ندارم غیر فیلم هایی بدآموزی داره میزه واسه مردم کاری دیگه نداره خداروشکر من غیر ای فیلم و شبکه هایی داخلی دیگه نگاه فیلم ماهواره جم یا غیر اینا اصلا نگاه نمیکنم فقط استفاده من از ماهواره ترانه همین دیگه فیلم هاشون نگاه نمیکنم اصلا

ما ماهواره داريم ولي عموما تلويزيون روشن نميكنيم. ما تو خونمون 2 تا وسيله است كه زياد ازش استفاده نميكنيم يكي كتريه و ديگري تلويزيون. چون من و شوهرم نه علاقه اي به چايي داريم و نه خيلي تي وي ميبينيم.

کتری رو خوب اومدید :joy:

:wink::wink::wink::wink::wink:

ما هم نداریم
به نظرم چیز بدی نیست ولی طرز استفادش هم مهمه

1 Like

بهتر که ندارین عزیز بیشتر فیلم هاش مزخرف کانال اشپزی اینا خوبن برنامه کدوک باز بهتر فیلم هایی چرت پرت شون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.