سریال ماه رمضان

سلام دوستای گلم،

من تمام عمرم سریال های خارجی نگاه کردم، متاسفانه شوهرم تلویزیون رو غصب کرده منم مجبوری می‌شینم بعد از ظهرها سریال ایرانی میبینم. شبها خارجی.

حالا؛

به نظر شما وقتش نیست امین تارخ به خودش بیاد و گول شیطان رو نخوره؟

نمیشه یه بار مهران مدیری گول شیطان بخوره ما بخندیم یکم؟

نظرتون در مورد سریال های تلویزیونی و ایرانی بگید.

سریال خارجی بیشتر کدوم کشورها رو نگاه می‌کنید؟

بازیگرای مورد علاقتون کیان؟ :thinking:

من سریال آمریکایی، و انگلیسی نگاه می‌کنم

من فرار از زندان رو نگاه ميكنم گاهى ولى بيشتر سريالهاى جم
شهرزاد هم ميبينم

فرار از زندان من نوجوون بودم، ساعت میذاشتم بیدار میشدم نگاه میکردم می‌خوابیدم :joy:

1 Like

الان فصل پنجشه :joy::joy::joy:

سريالهاى خارجى رو دانلود ميكنى ؟

من یه سریالی ببینم فصل جدیدش بیاد حال ندارم دان کنم، ادامش میخونم از تو نت. میرم سریال بعد :joy:

1 Like

خخخ واى من هر سريالى مى خوام ببينم اول ميرم تو نت خلاصشو ميخونم بعد نگاه ميكنم :joy:

1 Like

اون فرار از زندان رو من اون موقع ها هر اپیزودش رو شش بار دیدم.

خلاصه خوبه بابا، الکی کشش میدن

اره ديگه بايد الكى سر تماشاگرا رو بند كنن

والا یه سریال خارجی پونصد قسمت هم باشه باز جذابه… نمی‌دونم چرا

قشنگ بازى ميكنن خداييش
وقتى اونا رو نگاه ميكنى با ايرانيا ميبينى چقد ايرانيا آبكى بازى ميكنن

هم قشنگ بازی میکنن، هم لباس، گریم، تصویر برداری و صحنه پردازی خوبی دارن…

مال ما ریش می‌ذاره یعنی پیر شد دیگه

2 Likes

خخخخ :joy:

من خیلی علاقه فیلم ماهواره ندارم اصلا و نگاه هم نمیکنم بیشترین شبکه که من نگاه میکنم ای فیلم فیلم رمضون چون شوهرم نگاه میکنه منم کنارش میشینم نگاه میکنم ماه عسل چرا نگاه میکنم مال رمضان که گذاشتن دیگه فیلم هایی ماهواره قبول ندارم اصلا همین فیلم ها میزارن که مردها زن ها هم نسبت بهم سرد خیانت تو رابطه هاشون حالا این چی که نشون طرف زن کسی دیگه ست ولی از یکی دیگه باردار این یعنی چه خیلی بد آموزی داره واسه خانواده ها خیلی خانواده ها بخاطر ه همین فیلم مزخرفشون خانواده ها رو از هم پاشیدن والا فیلم هایی خودمون صد رحمت می ارزه از فیلم ترکی وغیر من از ماهواره فقط ترانه استفاده میکنم و نگاه میکنم دیگه هیچ همیشه رو ایران چون من علاقه ماهواره ندارم شوهرم دیگه نگاه نمی کنه هرچی من گرفتم اونم همون نگاه میکنه خداروشکر

تو ترکیه این سریالا پخش نمیشه، خودشون هم نگاه نمیکنن :joy:

منم مثل شمام اصلا نمی تونم صبر کنم ببینم چی میشه :joy:

2 Likes

من این سریالو دوبار دیدم ولی بار دومم مثل بار اول استرس می گرفتم که الان چی میشه :joy:

احسنت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.