سرگرمیتون تو روزای بلند تابستونی چیه؟

بچه شما تو این روزا حوصلتون سر نمیره ؟؟!من خیلی حوصلم سر میره و روزا برام مث یه سال میگذره!

1 Like

تو خونه تنهام یه روزشو هم بری مهمونی بقیش چی😕

من فعلا کلاس اسکیت میرم البته سر کارم میرم، زیاد وقت ندارم تمرین کنم. ساعت ها برام زود میگذره حوصلم سر نمیره بیشتر وقت کم میارم :grin:

1 Like

غیر خوردن خوابیدن تلوزیون نگاه کردن دیگه چی آقا مون سرکاریه جمعه خونه ست اونم صبح اش تا دیر وقت خوابن فقط یه عصر جمعه یا دم دم غروب بیرون بریم لب دریا یاجایی دیگه وگرنه پسیدیدم از تنهایی بیشتر تو خونه

شمالین یا جنوب؟

جنوبم نیلوفر جان عسلویه

1 Like

نزدیک عسلویه اگه بدونی بشناسی

عزیزم توهم مث خودمی بیکار

اره فدات هم دردیم باهم

1 Like

وقتایی که همسر خونه نیس میرم خونه بابام.
الانم که ماه رمضونه همش افطار دعوتیم. یه ساعتی زودتر میرم هم حرف میزنم هم کمک میکنم

1 Like

من وقت هایی که خونه ام (که فقط جمعه هاست :disappointed: ) فقط فیلم می بینم، مثلا یهو توی یه روز 5 تا فیلم می بینم

1 Like

منم شوهرم از صبح ميره تا افطار اكثرا يا سريال نگاه ميكنم يا با موبايل سرچ ميكنم يا بازى كلش ميكنم ولى بازم حوصلم سر ميره خيلى سخته

من فعلا بیشتر خونه هستم،قبلا خیلی سرم شلوغ بود همزمان دانشگاه میرفتم و تو خود دانشگاه مشغول ب کار بودم،تو یه شرکت معتبر هم مشغول بودم البته ب عنوان کارآموز،کلاس های مرتبط ب رشته دانشگاهیم رو میرفتم،در کنارش خانه داری و شوهرداری و آشپزی هم میکردم کلا وقت هم کم میاوردم،اما الان چند وقته دانشگاهم تمام شده و باتوجه ب اقدام برای بارداری ترجیح میدم بیشتر خونه باشم ولی بعد از ظهرا بیشتر میرم بازار و خریدو دور دور باهمسرجان

2 Likes

عزیییزم من عاشق جنوب و جنوبیام :heart_eyes:

من الان سر کارم، ولی باز حوصلم سر می‌ره :thinking:
وسط فیلم دیدن هم سر می‌ره

بیش فعالی فکر کنم :speak_no_evil::wink::grin:

شوهرمنم در روز 14ساعت سرکاره همش تنهام

نه من کند فعالم.

1 Like

آهان راست میگیییی تنبل خاااان :grin::joy:

فدات عزیزم شما نظر لطف تون گلم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.