حاملگی های آبان ماه و اونایی که تازه باردار شدن و اقدامیاا بیایین ^-^

(zahra) #745

ینی میگی نیازی ب امپول نیس خودش آزادمیشه

(zahra) #746

کجامیری میگفتی

(soorin) #747

سلام مامان های آینده من 1سالو نیمه که دارم تنبلی تخمدانمو درمان میکنم .هرماه سونو میدم وقرص میخورم چندباری هم آمپول زدم به زور آمپول سینال اف دوتا فولیکول بالغ به وجود میومد. بعدش وزن کم کردم بدون آمپول فولیکول داشتم دکتر خیلی امیدوارم کرد الان 5 ماهه که دارم اقدام میکنم.دیروز موعد پریودم بود بی بی چک زدم دیروز عصر ولی منفی بود .هنوزم پریود نشدم ولی از 1 هفته پیش زیر دلم تیر میکشه. سرگیجه ای دارم که قبلا نداشتم .بعضی وقتا هم حالت تهوع.به نظر شما که تجربه دارین من بازم بی بی چک بزنم?

(نیلوفر حکیمی) #748

عزیزم من گفتم دکتر باید تشخیص بده که شما باید آمپول بزنی یا نه. من میگم اگر بدون تجویز پزشک از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید ممکنه فولیکول ها تبدیل به کیست بشن.

(نیلوفر حکیمی) #749

سلام عزیزم
خیلی کار خوبی کردین که وزن کم کردین همون طور که خودتون فرمودین باعث شده که بدون آمپول فولیکول ها رشد کنن
زیر نظر پزشک باشید و اصلا نا امید نشید چون احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده و برای شما که پلی کیستیک دارید ممکنه کمی بیشتر طول بکشه تا باردار بشید. استرس نداشته باشید، ورزش منظم انجام بدید، تغذیه سالم داشته باشید انشالا به زودی مادر میشید
از بی بی چک استفاده نکنید چون خطا داره بهتره آزمایش خون بدید

(soorin) #750

چه روزی آزمایش خون بدم بهتره؟

(نیلوفر حکیمی) #751

برای استفاده از بی بی چک باید یک هفته تا ده روز از موعدتون بگذره تا جواب درستی بده اما باز هم ممکنه خطا داشته باشه

(نیلوفر حکیمی) #752

دو سه روز بعد از موعد قاعدگی تون

(soorin) #753

خیلی ممنونم خانم حکیمی

(نیلوفر حکیمی) #754

خواهش می کنم عزیزم

(مامان معراج ) #755

اره عزیزم بازم خانم حکیمی بهتر میدونن من بیشتریارو دیدم بدون امپول میخوردن قرصو

(مامان معراج ) #756

خانم حکیمی جان دکتر داده

(نیلوفر حکیمی) #757

من با شما نبودم عزیزم با زهرا بودم :blush:

(zahra) #758

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

(مامان معراج ) #759

میدونم عزیزم منظورم اینه دکتر بهشون داده عزیزم بازم شما بهتر میدونین سرورین :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(مامان معراج ) #760

چ خبر زهرا :grin::grin::grin:

(zahra) #761

سلام خوبی خبرا بده پری شدم

(مامان معراج ) #762

عزیزم عیب ن خدا بزرگه وای زهرا خیلی سرگیجه دارم وقتی بلند میشم

(مامان معراج ) #763

دقیق بالای باسنم اندارزه ی گردوبزرگتر رگا جمع شده خیلی درد میکنه نمیتونم بلندشم دوروزه اینجوری شدم خیلی نگرانم

(zahra) #764

سرگیجه؟حتما از علائمه پریه یا بارداری