حاملگی های آبان ماه و اونایی که تازه باردار شدن و اقدامیاا بیایین ^-^

(fatemah) #685

چن روز قبلش

(zahra) #686

یادم نیس ماه قبل بودم

( ^-^ $$+=+Milan jon+=+$$) #687

سلام زهرا جان من از عکس پروفایلت خوشم اومده اگه داریش هنوز اینجا برام می‌فرستیش؟

(zahra) #688

دارم اره

(zahra) #689

عزیزم بامنی؟

( ^-^ $$+=+Milan jon+=+$$) #690

آره با شما هستم

( ^-^ $$+=+Milan jon+=+$$) #691

سلاااااام خانومای با صفا

(Fatema) #692

سلام من تازه فهمیدم حامله ام ماشین حساب بارداری میزنم میگه چهار هفته ای وای خودم فکر میکنم دو هفته ام خیلی نگرانم که خدا نکرده خارج رحم بشه یا خدا نکرده سقط چیزی باشه به نظرتون کی برم پیش دکتر وسنو کمکم کنید بچه اولمه بیست ساله هم هستم به نظرتون خطری خودمو کوچلومو تحدید می‌کنه یا نه :thinking::confounded::disappointed:

(fatemah) #693

سلام تو دو هفته چجوری فهمیدین؟؟از اولین روز اخرین قاعدگیتون باید حساب کنین نمیشه که ۲ هفته فهمید

(نیلوفر حکیمی) #694

سلام عزیزم
ماشین حساب درست میگه چون باید از اولین روز آخرین قاعدگی حساب کنید که میشه چهار هفته

(Fatema) #695

یک هفته پیش رفتم سنو دکتر گفت هیچ علائمی از بارداری نداری که چطور الان چهار هفته ام ؟

(Fatema) #696

به نظرتون زده دوباره برم سنو دیروز عصر دکتر رفتم برام آزمایش اورژانسی نوشت مثبت شد هفت روزه از پریدمم گذشته ؟

(fatemah) #697

فک کنم ۴ هفته درس باشه چون از اولین روز اخرین قاعدگی حساب میکنن اگه الان سونو بدین مشخص میشه دقیق

(Fatema) #698

مرسی فدات

(fatemah) #699

انشالله بسلامتی این دورانو بگذرونین و زایمان کنین ما منتظرا رو هم دعا کنین

(تیام بانو) #700

چون زیر ۶ هفته سونو چیزی نشون نمیده
اونم بهتره واژینال باشه تا درست نشون بده

(مامان معراج ) #701

سلام گلم مبارکه ازمایش دادی ؟؟؟ میشه علائمتو بگی ممنون

(zeynab) #702

نه عزيزم قرص اتيسترون وپروژسترون داد

(zeynab) #703

دوستان امكانش هست من اين قرصا رو ك گفتم دكتر داده استفاده كنم و حامله شم چون خيلي حالت تهوع دارم شديد سينه هامم ميخوان منفجرشن حساس شدن هوس خيلي چيزا هم ميكنم زياد اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه كسي مصرف كرده اين قرصارو اينجوري بوده و حامله باشه؟؟؟؟

(zahra) #704

منم قرص پروژستزون مصرف میکنم احتمال بارداری اینطوربالامیبره ک قاعدگیو تنظیم میکنه برای تخمک گذاری خوبه