علت سفت شدن و درد زیر دل بعد از اقدام برای بارداری

سلام دوستان،کسی میدونه دلیل سفت شدن زیر دل و همچنین درد زیر دل بعد از اقدام برای بارداری چیه؟کسی تجربشو داشته؟

ممکنه علائم تخمک گذاری باشد، چون هنگامی که تخمک رها می شود علائمی مشابه پریودی در فرد رخ میدهد.

1 Like

ممنون گلم،اما قبل از اقدام حتی در زمان تخمک گذاری چنین علائمی نداشتم،ب نظرتون طبیعیه یا برم دکتر؟

اگه درد ادامه داشت می تونه نشونه عفونت باشه
اگه با استراحت بهتر نشد آره دکتر برید خوبه

ممنون عزیزم

1 Like

سلام روماهتون گلم نگاه کنیدبستگی داره چندروزیاچندهفته بعدازاقدام بارداری زیرشکمتون سفت میشه ویادرددارید؟؟؟چندباراینجوری میشید؟؟؟ واین سفت شدن چقدطول میکشه؟؟؟

گلم من تازه ماه اول اقدام هستم،بعد از اقدام اینجور شدم

به امیدخدابسلامتی خب1ماه شده؟؟؟چندروز دقیقاً بعدازاقدام اینجوری شدید؟؟؟

نه هنوز یک ماه نشده عزیزم،دقیقا زمان تخمک گذاریم اقدام کردم و شاید دو سه روز بعدش اینجور شدم

آهان بسلامتی معمولاً زمان تخمک گذاری بعضی خانوما اکثراً اینجورمیشن ولی چون شما باردارهستید موقعیتتون بایه خانوم که باردارنیست فرق داره به نظرمن سلامتی نی نی تون وخودتون ارزشش خیلی بیشترازاین حرفاست که صبرکنی ببینی نظروتجربه دیگران چجوریه حتماً به پزشک فوق تخصص یامتخصص زنان مراجعه کنید

عزیزم باردار نیستم ک هنوز،ولی خدا از زبونت بشنوه و کاش زود باردار بشم

واسم یه بچه طلبیدین :joy::blush:

1 Like

گلممممم ان شاءالله امیدتون فقط به خداباشه ،گفتین اقدام کردین من فکرکردم حتماً باردارهستید

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.