بهترین شهر ایران برای مسافرت

دیگه تابستون داره می شه و تعطیلات نزدیکه

شما کدوم شهرهای ایران رو برای مسافرت پیشنهاد می دید؟

از تجربیات تون بگید برامون :airplane:

1 Like

تابستون بیشتر شمال میچسبه،جنوب گرمه

3 Likes

تابستون چهارمحال بینظیره

3 Likes

من خودم بچه چهار محالم خیلی عالیه خیلی خنکه

2 Likes

وای اره چهارمحال ک عالیه،مخصوصا اینکه کنار ماست زیاد میایم و میریم

2 Likes

شمال که خیلی شلوغه همیشه

شما بچه کجایین؟

من اصفهان

1 Like

چهارمحال چه جاهایی داره برای رفتن؟

گرد بیشه ما بهش میگم شمال تو چهارمحال از بس خوبه خیلی فقط باغو درخت و چشمه

2 Likes

بله ولی من جاها شلوغ رو دوست دارم،مخصوصا مسافرت عید ک همه جا شلوغه و حال و هوای سفر داره رو خیلی دوست دارم

وای نه من اصلا دوست ندارم شلوغ باشه همش توی ترافیک باید باشیم هر جا هم میریم یه عالمه دیگه نشستن

بله ترافیک رو که منم اصلا دوست ندارم،اینم ک جایی بشینیم ک بقیه باشن تو سفر باهاش مشکلی ندارم

1 Like

شیراز هم فکر کنم خوب باشه البته شنیدم شیراز اردیبهشتش قشنگه
تابستونش رو نمی دونم

3 Likes

وای شیراز هم ک حرف نداره ولی تابستون یکم گرمه،ولی فالوده بستنیش گرما رو از تن آدم دور میکنه

2 Likes

به نظر من تابستون شمال غربی و غرب ایران واسه مسافرت خوبه
تبریز و اردبیل و کردستان و کرمانشاه و… چون هوا خوبه

5 Likes

ارديبهشت اصفهان و شيراز مثال زدنيه.
بسيار بسيار زيبا
من سال گذشته تو تعطيلات خرداد رفتم تبريز. بسيار بسيار شهر زيبا، خاص و ديدني. وقتي رفتيد تبريز جلفا هم بريد كه بسيار ديدنيه و علاوه بر زيبا بودنش بازار هاي مرزي خوبي هم داره.
هواشم كه عاليه

2 Likes

وای چه سوال سختی…من عاشق جای جایه ایرانم…فقط سیستان بلوچستان نرفتم متاسفانه…عاشق سنندج و کردستان و کرمانشاه…وای چهارمحال و کهکیلویه طبیعتشو هیجا نداره…لرستان تابستوناش خنکه و قشنگ…شیرازو اهواز و بندر عباس رو یا باید آخر اسفند بری یا اردیبهشت…پر عطر بهار نارنج…شمال خیلی دلم تنگش نمیشه…اصفهان عزیزم تابستوناش همیشه گرمه…ولی شهریور خوبه سفر کنی…کاشانم که فصل گلاب گیری…وای یزدو بگوووو…اردیبهشت عالیه…قشنگ و بکر…پر توریست خارجی…
تبریز همه موقعش قشنگه…انگار پا تو یه کشور دیگه گذاشتی…
وای چقد حرف زدم…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

تبریز که خیلی قشنگه مخصوصا مجسمه های توی میدوناشون

2 Likes

چه خوب، ایرانگردی هستید برای خودتون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.