دلم گرفته اصلا حالم خرابه مثل ذات اونایی که باعثشن

سلام خیلی وقته دلم گرفته اصلا تو حال خودم نیست چندتا اتفاق ناگهانی امسال برام پیش اومده دیگه اصلا اعصاب نمونده واسم یه روز خواهر شوهرم پلیس آورد رو شوهرم یه روز اومدم دیدم دزد اومده خونمون سرویس طلامو با جاش برده.اصلا نمیدونم چرا دنیام اون طوری نشد که دلم میخواد …امروز رفتم واسه مامانم کادو بخرم واسه تولدش از کنار یه طلا فروشی رد شدم همچین یه لحظه احساس کردم سرویسمو دیدم …چشمام دنبالش بود یه لحظه بغضم گرفت چشمام پر شد شوهرم یه نگاه به صورتم کرد سرشو گرفت پایین ناراحت شد آخه پلیس میگه دزد آشناس جیگرم داره میسوزه نمیتونم این بغضو جمع کنم واسه همیشه. خدایااااا میدونم همیشه صدامو میشنوی از همینجا میگم دیگه خسته ام…:(:sob:

1 Like

ببخشید عزیزم منظورت اینه کار شوهرته؟؟؟؟ خواهر شوهرت چرا پلیس اورده ؟البته اگر دوست نداری جواب نده

1 Like

نه عزیزم کار شوهرم نیست…ما باهم رفته بودیم بیرون اومدیم دیدیم خونمون دزد اومده طبقه بالامون مادرشوهرمینا میشینن .اون روز فقط مادر شوهرم خونه بود قبل اینکه ما بیاییم اون رفته بود …اومدیم ددیدیم یکی در بالکون رو شکونده اومده تو خونه میزان رفته سرویسمو ورداشته.قبل این دزدی یه روز مادرشوهرم ماشینی که به ما هدیه داده بودو ازمون پس میگیره البته چند بار این کارو کرده بود با ما یع روز اومدیم دیدیم ماشین تو حیاط نیست نکه اینا با ماشینمون رفتن بیرون شوهرم خواهر شوهرم ماشینو میرونده یه شب ماشینو نیاوردن هم پدر شوهرم ماشین داره اونم پژو هم دامادشون ماشین داره پرشیا صفر ماشینی که به ما دادن پراید مدل93بود خلاصه اون شب ماشینو نیاوردن شوهرم داغ کرد فردا صبح اونا رو دید شروع کرد به بحث خواهر شوهرم حامله بود خودشو بیخودی انداخت وسط آخر سر دروغکی گفت شوهرم دست روش بلند کرده خلاصه زنو شوهر زنگ زدن پلیس اومدن شوهرمو بردن بدتر از اون مادرشوهرم به پلیسا میگفت ببرینش این پدر مارو درآورده منم صداهاشونو ضبط کردم چیزایی ضبط کردم که میتونم صداشونو بدم به یکی یه آتیش براشون بلند کنم زنگ زدم بابام اومد رفتیم با یکی از فامیلای سر شناس شوهرم که همه اونو تو شهرمون میشناسن شوهرمو در آوردیم

غمگینم اسرا جون این دنیا کمرمو شکست شوهرم مشکل شنوایی داره اصلا دوست ندارم ولش کنم بخدا یه فرشته است میدونم الآن زمان بیکاری ولی اصلا ولش نکردم برم با هرچیزی ساختم تو روزای سختی که با خانواده خودم زندگی میکردم زمانی که دختر بودم خیلی برام سخت بود زندگی کردن الآن شکر خدا خانواده من از این رو به اون رو شدن پولدار شدن ولی اصلا دوست ندارم از هیچ کدومشون کمک بخوام با خودم میگم اونی که این کوچولو رو بهم داده الآن هم تو شکممه خودش روزیشو میده ببخشید اسرار زندگیمو مشکلاتمو گفتم …هر شب قرآن میخونم تا صبور بشم آروم بشم

1 Like

عزیزم ان شاا… خدا گره از کارت باز کنه و زمدگیت پر از ارامش و شادی باشه ناراحتی نکن خدا بزرگه گلم

2 Likes

گابریل گارسیا مارکز
باور نمیکنم خدا به کسی بگوید:
" نه…! "

خدا فقط سه پاسخ دارد:
١- چشم…
٢- یه کم صبر کن…
٣- پیشنهاد بهتری برایت دارم…

همیشه در فشار زندگی اندوهگین مشو…
شاید خداست که در آغوشش می فشاردت
برای تمام رنجهایی که میبری صبر کن!

صبر اوج احترام به حکمت خداست
:pray::pray::pray::pray::pray::pray:
:green_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

5 Likes

عزیزدلم کاملا درک میکنم چه سختی رو داری تحمل میکنی اما توکلت بخدا باشه واقعا تحسینت میکنم همسرت رو ول نکردی.الانم فقط فکر خودت و نی نی و همسرت باش. به این حرف ایمان کامل داشته باش که خدادروزی رسونه مطلقه و هیچ وقت و هیچ وقت جز،به درگاه خودش دست جلو مخلوقی دراز نکن عزیزم. با دل شکسته ام از خدا میخوام به حق بزرگیه خودش قشنگترین نگاهش رو امشب نصیب زندگیت کنه .

1 Like

اینم بدون بهترین درمون هر دردی نماز و قرانه به ولله قسم بزرگترین معجزات زندگیم از برکت همین دو بود .

2 Likes

عزیزم به خدا توکل کن خدا خودش کمکت میکنه اگه طلاهاتونو بردن مطمئن باش خدا عوضشو یه جای دیگه بهت میده

1 Like