علاٸم اولیه بارداری

سلام لطفا هر کسی علاٸم اولیه بارداریشو بگه ممنون میشم

سلام،خستگی،خارش سینه ودردسینه،بیشترعلائمم شبیه دردپریودی بودوهیچ فرقی باهم نداشتن،فقط براپریودی دوروزسینه هام دردمیکردن ولی بارداری چندماه

2 Likes

سلام، من هفته ششمم ولی اصلا هیچ احساسی ندارم، حتی گاهی نگران میشم ک از هیچی خبر نیست :neutral_face:

1 Like

کم کم شروع میشه عزیزم نگران نباشید
آزمایش خون دادید؟

1 Like

اره عزیزم، دوروز از قبل پریودم بی بی زدم مثبت شد، یک روز که پریودم عقب افتاد ازمایش دادم ۱۸۰ بود بتام

1 Like

خب خداروشکر
دیگه نگران نباشید :heart_eyes: ان شاءالله بارداری راحت داشته باشید

1 Like

درد سینه.نفخ شدید.تیرکشیدن تخمدان نه زیر دل.گرفتگی عضلات شکم.
من این علائم رو قبل از پریود داشتم

2 Likes

اشتباه ریپلای کردم آرزو :blush:

2 Likes

ممنونم عزیزم :heart_eyes:

2 Likes

یبوستم هست از اولین علایمشه

2 Likes

سلام گلم نگران نباش بعضی هام اینجورین جاری خودمم مثل شماست این هفته بچش دنیا میاد

مرس عزیزم من تازه یه علاٸمی دارم نمیدونم بهش اعتماد کنم یا نه هنوز پریودیم نگذشته ولی یه تغییراتی حس میکنم ، یبوستدارم سینه هام درد داره گاهی خفیف کمر درد دارم ولی زیر شکمم درد دارم سمت راستم بیشتر تخمکگذاریم گذشته نمیدونم انشالله خیره

1 Like

انشاءالله خیره…

1 Like

انشالله فدات گلم :heart_eyes:

2 Likes

ممنون عزیزم

سلام از کی این علائم شروع میشه ؟قبل از پریود؟ من قاعدتا باید 22 پری بشم ولی از 9 علائمی مثل پری دارم.سینه هام سنگین شدن و یه کوچولو درد داره…تخمدانم مخصوصا تخمدان سمت چپم تیر میکشه.علائم خاص دیگه ای ندارم…یعنی ممکنه باردار باشم؟

1 Like

منم همین علائمو دارم

1 Like

شما این علائم رو چند روز قبل از پریودی داشتید؟ یا مثلا چند روز بعد از نزدیکی علائمتون شروع شد؟

1 Like

چرا کسی این سوال منو جواب نمیده؟!!:sob::sob:

1 Like

چون کسی دقیق نمیدونه الان علائم واسه بارداریه یا پریودی .خیلیا کلی علائم دارن پری میشن بعضی ها هیچ علائمی ندارن باردارن کلا بدن با بدن متفاوته شما باید صبر کنی تا پریودی که به تاخیر افتاد بیبی چک بزنی یا آزمایش بدی

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.