اگه چند میلیارد پول بهتون میدادن چکار می کردید؟

فرض کنید یهو بهتون 10 میلیارد پول می دادن، می گفتن هر کاری دوست داری انجام بدی (تصورش که اشکال نداره :wink: )

شما چه جوری این پول رو خرج می کردین؟

1 Like

سعی می کردم یه مبلغیشو سرمایه گذاری کنم بقیشو خرج سفر به جاهای مختلف جهان می کردم و یه مقدارم به نیازمندان کمک می کردم.

2 Likes

حنا جان شما با این پول چه کار می کردی؟

من کارآفرین میشدم،رویایی ک همیشه در سر دارم و امیدوارم روزی بتونم بهش برسم،درکنارش ب نیازمندان هم کمک میکردم

2 Likes

فلافلی می زدم :joy: :joy:

منم برای خودم و اطرافیانم یه زندگی در رفاه درست می کردم، با بقیه اش هم سعی می کردم در چند جای مختلف سرمایه گذاری کنم

من یکی از آرزوهام اینه که در حدی داشته باشم که یه بار همین جوری یکی از این بچه های سر چهار راه رو سوار ماشین کنم ببرم یه فروشگاه بزرگ بگم هر چی دوست داری بخر

3 Likes

چقدر خوب، البته توی ایران یکم کارآفرینی با توجه به شرایط جامعه سخته

1 Like

بله عزیزم ولی اگه با برنامه ریزی جلو بری و تو ذهنت ایده های خلاقانه ای داشته باشی و البته مهمتر از همه با توکل به خدا میشه موفق شد

2 Likes

بہ اونایی که میدونستم واقعانیازمندهستن کمک میکردم

3 Likes

همشو؟ برای خودتون چکار می کردید؟

برای خودم هیچکار.سعی میکردم بااین پول آخرتم بسازم

2 Likes

:clap::clap::clap:

اخ اخ اول پدر و مادرم و مادر شوهرمو میفرستادم حج بعد خودمم که حامله م و گرنه میرفتم چن سال بعدش میرم خخخخ فعلن همینا :blush:

1 Like

من یه رستوران میزدم چون عاشق اشپزی کردنم یه خونه بزرگتر تو یه منطقه بهتر مبخریدم با شوهرم لذتشو میبردیم

2 Likes

من یه خونه میخردیدم و ماشینمونم عوض میکردم یکم به بابام میدادم و یکمش واسه خرید خونه به خواهرم و برادر شوهرم میدادم…به خیریه ایتام کمک میکردم و حج و کربلا میرفتم مابقی شم پس انداز بچه ها :joy:

2 Likes

همیشه تصورم این بوده پول باد آورده رو باد میبره. فک نکنم بتونم باهاش کاری کنم

3 Likes

خونه میخریدم و ماشین عوض میکردم بعد کمک به نیازمندان…پول نمیخام ولی خداکنه حامله بشم

2 Likes

اول 1 دونه از اين خونه قديميا، كه ميراث اند ميخريدم واسه خودم. 1 ماشين آخرين مدل واسه همسرم. به مامانم اينا كمك ميكردم. 1 كسب و كار باهاش راه مينداختم. بخشي از سود كسبم را اختصاص ميدادم به كارهاي خير.

2 Likes

چیزی نمی موند دیگه :joy::joy:

2 Likes

دلخوشیه الکیه دیگه :joy::joy:

1 Like

من حتی فکرشم نمیکنم اصلاً به موضوعات خیالی1درصدهم فکرنمیکنم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.