پیش بارداری

(نازنین فاطمه ) #1

دوستان عزیز تست بارداری چه موقع انجام بدم جواب می تونم بگیرم بنظرتون الان که ماه رمضون می تونم تست بدم جواب درست بهم میده یان آخه من قبلا اول صبح تست میدادم واسه ام دعا کنید عزیزان که تستم مثبت باشه دوستان ازتون ممنون میشه خیلی استرس و ترس دارم

(آزاده) #2

توکلت به خدا باشه ان شا الله که بارداری.
فک نکنم ماه رمضون تاثیری در جواب تست داشته باشه
باید زمانی تست رو انجام بدی که میزان غلظت ادرار بالا باشه. الان نزدیکای افطار غلظتش زیاد میشه

(razieh ) #3

استرس نداشته باش
منم قبلا هيجان داشتم اما چون منفي ميشد ديگه بيخيال شدم
بزار قاعدگيت عقب بيوفته بعد برو ازمايش بده

(نازنین فاطمه ) #4

منم همین جوری هروقت میدادم تست همشه منفی بود دیگه نامید شد بود رفتم زیرنظر دکتر هستم چندروز ازعادتم بگذر تست بدم همون روز موعد عادتم می تونم تست بدم یا باید چند روزی ازش بگذر

(فاطمه.ف) #5

عزیزم حداقل یک روز باید از موعد پریودیت بگذره…تازه اگه سابقه عقب انداختن نداشته باشی…بعضی ها روز قبل از موعدشون هم نشون میده… شما از ساعت 4-5 بعد از ظهر که ادرار به بالاترین غلظت خودش رسیده میتونی از بیبی چک استفاده کنی …ولی تاکید می کنم صبر کن تا موعدت…چون فقط بهت اضطراب میده…

(razieh ) #6

بزار حداقل يكي دوروز بگذره كه باز نا اميد نشي

(razieh ) #7

منم زير نظر دكترم الان ماه ٤ روم اما ديگه بيخيال شدم منتظر پريود نشدن نيستم

1 Like
(نازنین فاطمه ) #8

ولی عادت من از وقتی که بودم همش جلو میزد ولی این برج خبری ازجلوزدن نبود فردا هم موعد عادتم خداروشکر هیچ خبری ازش نیسته ان اشالله که باشه فقط تخمدان چپ احساس سنگینی یه وقتایی تیر می کشه نمی دونم چرا باشه چشم همین کار میکنم بس که تست منفی دادم خودمو بخونم خیلی می ترسم که نکن خدایی نکرد اینم مثل اولی ها باشه

1 Like
(نازنین فاطمه ) #9

من شش ماه کاملا تو اقدام بودم برام دعا کنید که خیر باشه برام منم دعا میکنم واسه شما که همه سالم تندرست باشین وهم خدا دامن مون به حق این ماه رمضان که ماه قرآن اولادی سالم صالح نصیب همه بکنه هیچ کسی بی بچه نباشه ان شاءالله یارب العالمین

1 Like
(razieh ) #10

انشالله
خدا ميگه براي هم دعا كنيد كه دعاهاتون قبول حق بشه
منم دعا ميكنم خدا به حق همين روزها شما را به ارزوتون برسونه

1 Like
(نازنین فاطمه ) #11

ممنون آبجی جان ان شاالله توکلم بخدا ست هرچه قسمتم باشه راضیم به رضایی اش

1 Like
(فاطمه.ف) #12

خب پس احتمالش نسبتا زیاده…بازم امروزو صبر کن فردا بیبی بزار…انشالله جواب مثبتشو همینجا اعلام کنی…:heart_eyes::pray::hibiscus:

1 Like
(نازنین فاطمه ) #13

ان اشاالله عزیزم چشممم هرچی قسمتم باشه اگه بخواهم آزمایش خون بدم هرموقع برم ازم میگیرن یا فقط صبح باشه کسی میدونه

1 Like
(فاطمه.ف) #14

نه تا جایی که میدونم آزمایش بارداری نیاز به ناشتا بودن نداره

(نازنین فاطمه ) #15

مرسی عزیزم

(نازنین فاطمه ) #16

سلام من تو اقدام بارداری هستم چند روز تخمدان سمت چپم یه تیری می کشه هی ول میکنه من ازصبح احساس میکنم عادت ماهیانه میخواهم بشم تمام علامه داشتم که میخواهد عادت بشم ولی نشدم تکرار ادرار داشتم ازصبح تا مغرب ولی الان زیرشکم تخمدان سمت راست یکم تیر می کشه و درد دارم دردش کمه من فردا وقت عادت ماهیانه ام همیشه هربرج چندروز میزنه جلو ولی این برج خبری ازش نیسته خداروشکر نمیدونم بخاطر ه چیه وبه نظر شما کی تست بارداری بدم که جواب بده

(نازنین فاطمه ) #17

احساس میکنم تخم دون ها م زیرشکمم سنگین

(نازنین فاطمه ) #18

لطفا کمکم کنید دوستان

(razieh ) #19

منم هر از گاهي اين حس دارم

(سپیده) #20

عزیزم اصلا استرس نداشته باش. انشالا بارداری.به نظر من تست نده فعلا. یه کم صبر کن آرامش داشته باش. به حق این ماه انشالا بارداری عزیزم. تولد امام حسن نزدیکه ازش عیدی بخواه. خیالت راحت باشه