خونه ویلایی ترجیح می دید یا آپارتمان؟

(حنا خجسته) #1

دوستای نازنین شما ترجیح میدید خونه تون ویلایی باشه یا آپارتمان؟

بیاین در مورد مزایا و معایب هر کدوم با هم گپ بزنیم.

1 Like
(آزاده) #2

من خونم ویلایی هس واقعا هم راحتم اما میخوام برم تو آپارتمان بشینم چون خونمون اصلا امن نیس مسافرت که میریم همش دغدغه خونه داریم. چند بار هم دزد اومده

2 Likes
(نیلوفر حکیمی) #3

من ویلایی رو بیشتر می پسندم
چون آزادی بیشتری دارم توش و نیازی نیست خیلی از مراعات هایی که توی آپارتمان باید باشه رو داشته باشم.
اما امنیتی که در آپارتمان هست رو ویلایی نداره.

2 Likes
(حنا خجسته) #4

:scream:
آره ویلایی همینش بده که خیلی امنیتش کمه، البته آپارتمان هم مشکلات خودش رو داره

1 Like
(آزاده) #5

همسرم خیلی از دزد میترسه مسافرت همیشه لذتش برام کم میشه بس که میگه به نظرت الان خونه امنه؟
قرار بود دزد گیر و دوربین نصب کنیم. که فهمیدیم دوربیانای همسایمونو دزد برده
تصمیم گرفتیم آپارتمان بخریم

(حنا خجسته) #6

آپارتمان بدیش اینه که بعد از یه مدت ارزش پولت افت پیدا می کنه، ویلایی این مشکل رو نداره، آپارتمان رو بعد از چند سال باید کلی پول بهش اضافه کنی تا بتونی یه خونه مثل همون قبلی رو بخری

1 Like
(آزاده) #7

تنها مزیت آپارتمان امنیتشه.
من خودم دلم به حال بچه که تو راه دارم میسوزه. تو آپارتمان نمیتونه به اندازه کافی شیطنت کنه یا فضای بازی نداره

3 Likes
(*sahar*) #8

من خودم با این که تو خونه ویلایی با حیاط بزرگ،بزرگ شدم اما خونه آپارتمانی رو ترجیح میدم درسته که آدم تو سر و صدا محدود میشه و دیگه از اون حیاط دلباز خبری نیس،اما همونطور که شماهم گفتین امنیتش بیشتره…من بخاطر شغل همسرم که گاهی خونه نیس یا دیر میاد آپارتمانی رو بیشتر میپسندم…برخلاف همسرم که خونه ویلایی بیشتر دوست داره چون میگه حداقل میدونی زمینش تنها واسه خودته،مثل آپارتمانی نیستش که مالک زمین نباشی و اگه خدانکرده زلزله ای چیزی بیاد که خونه تخریب شه مثلا باید بگی رو هوا مثلا طبقه دوم یا سوم واسه منه :joy::joy:

1 Like
(حنا خجسته) #9

تا جایی که من می دونم اگه خدایی نکرده زلزله بیاد و آپارتمان خراب بشه زمینش رو تقسیم بر تعداد واحدها می کنن برای همین می گن وقتی می خوای آپارتمان بخری برو کم واحد بخر
منم آپارتمان بیشتر دوست دارم البته اگه پول داشته باشید و کل خونه ویلایی رو بازسازی کنید و حسابی شیک بشه چرا که نه!

(*sahar*) #10

آره درسته ولی آدم ضرر میکنه اینجوری

1 Like
(حنا خجسته) #11

آره در کل سود تو ویلاییه

2 Likes
(nasim) #12

وای منکه عاشق خونه ویلایی هستم،چون از بچگی تو خونه ویلایی بزرگ شدم عادت ب آپارتمان نشینی ندارم،الان هم انشالله خدا کمک کنه قصد فروش آپارتمانمون و خرید ویلایی رو داریم،خونه ویلایی رو اگه حفاظ و دوربین و درب ضد سرقت بذاری واسش امنیت داره،ولی آپارتمانی همش سر و صدا،بوی بد غذا،آزار و اذیت بچه ها،دزدی هایی ک داخلش میشه،خرابی آسانسور،سر و صدای اسباب کشی،سر و صدای تغییرات داخل خونه،صدای پمپ آب،صداهای بلند بلند حرف زدناشون داخل خونه،نوک زدن ب ماشین و…هزار و یک مشکل دیگه،ویلایی واسه خودت راحتی دیگه و هیچ کدوم از این مشکلات رو نداری یا اگه هم باشه نسبت ب آپارتمان خیلی کمه

3 Likes
(فاطمه) #13

هیچکدوم دوس ندارم من ازاین خونه های نقلی کوچولووسطشون یه حوض باشه بیشترخوشم میاد

(حنا خجسته) #14

ویلایی حساب می شه دیگه، ویلایی قدیمی

2 Likes
(nasim) #15

بله منم میخواستم دقیقا همینو بگم

1 Like
(Panah) #16

من ویلای دوست دارم ولی خونمون دو طبقه بدونه حیاطه /:

2 Likes
(Mariyaa) #17

من الان آپارتمان نشينم . خونه امم شيك و نوسازه ولي الان دنبال ويلايي ميگرديم چون عاشق ويلايي ام. البته من عاشق اين خونه قديميا هستم. اينا كه دالان و هشتي داره. طاق و چشمه اي و پنچره هاي رنگي.
اپارتمان امنيت داره ولي همسايه ها هم اذيت هاي خودشون را دارند ولي ويلايي به قول معروف چهار ديواري اختياريه-%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%20(1)-1425388934

4 Likes
(حنا خجسته) #18

وای این چقدر خوشگله فکر کنم کاشانه، آره؟

(نیلوفر حکیمی) #19

وااااای من عاشق این خونه هاااام :heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes
(Mariyaa) #20

عمارت مسعوديه تهرانه