حیوان خانگی: سگ یا گربه؟

دوستان خوبم،

شما با داشتن حیوون خونگی موافقید؟

شنیدید میگن آدما معمولا یا سگ دوست دارن یا گربه، شما کدوم رو ترجیح می دید؟

من خودم عاشق سگ هستم و از گربه شدیدا می ترسم :blush:

2 Likes

من هردوشونو دوست دارم خیلی
ولی با نگهداری شون تو خونه موافق نیستم. مگر این که خونه بزرگ و ویلایی باشه و محیط خیلی بسته نباشه برای این زبون بسته ها :blush:

4 Likes

اگه قرار بود یکی شون رو داشته باشی کدوم رو انتخاب می کردی؟

سگ :grin:

3 Likes

من عاشق سگم اما همسرم خيييلي بدش مياد از همه حيوان ها مخالف شديده كه چيزي داشته باشيم تو خونه

من شوهرم دوست داره اما مشکلش اینه که می گه تو آپارتمان سخته، همش توی دست و پای آدم می شه، می گه باید خونه ویلایی باشه

1 Like

همسر منم همين بهونه را مياره اما يكبار لو داد كه كلا بدش مياد :joy: انكار ميكنه و مطمعنم از سگ ميترسه:grin::grin:

1 Like

:joy: :joy: :joy:

منم گربه می بینم تو خیابون مسیرم رو عوض می کنم کلا

می گن سگ ها حس می کنن که ازشون می ترسی یا نه، اگه نترسین اونا هم عکس العملی نشون نمی دن

والا منم همينو ميگم نبايد ترسيد من اصلا نميترسم از سگ
ولي گربه خيلي بدم مياد ي جوريه بدم مياد

1 Like

آخی عزیزم متاسفم

2 Likes

سگ خیلی بهتراز گربس گربه یه جوریه آدن چندشش میشه

1 Like

عزیزم چقدر بد… :disappointed_relieved: منم از گربه متنفرم… سگ دوست دارم ولی اصلا دوست ندارم حیوونی توی خونه ام نگه دارم…الان یه سگ داریم تو باغ نگهش داشتیم…واقعا سگ موجود باوفا و خوبیه…

2 Likes

حس می کنم گربه قدر نشناسه هر چقدر هم بهش خوبی کنی آخرش بی معرفتی می کنه

2 Likes

آره واقعا

1 Like

من سگ دوستدارم اما اصلا موافق نگهداریش توی این آپارتمانای کوچیک نیستم

1 Like

با خانم حکیمی کاملا موافقم…گربه اساسا جونوره بی منظوریه…اما سگ واقعا مهربون و وفاداره…به خاطر صاحبش به آب و آتیش میزنه خودشو…من واقعا در مورد سگ مون دیدم این موضوع رو…

2 Likes

از هردوشون بدم نمیاد اما موافق نگهداریشون تو خونه نیستم

چه حیوونی دوست دارید؟

خودم خرگوش دوس دارم

2 Likes

گربہ دوسدارم البتہ ازکوچولوهای ملوسش

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.