علائم لانه گزینی

(Somi) #1

دوستان لانه گزینی ممکنه علامتی غیر از لکه بینی هم داشته باشه اگر که داره چیا هستن
امروز8روز از تخمک گذاریم میگذره ولی لکه بینی لانه گزینی ندارم اخه میگن بین6_10روز معلوم میشه

1 Like
(آزاده) #2

بعضی ها ممکنه که اصلا لکه بینی هم نداشته باشن
علائم بارداری و پریود خیلی شبیه به همه ممکنه زیر دلت درد بگیره یا تهوع داشته باشی

(نیلوفر حکیمی) #3

عزیزم شما باید منتظر باشید تا موعد قاعدگی تون برسه اگر تاخیر در قاعدگی داشتید آزمایش بدید.
برای علائم لانه گزینی هنوز زوده

(nasim) #4

عزیزم لکه بینی لانه گزینی معمولا ب تاریخ پریود بعد اتفاق میفته ک بعضی ها با پریودی اشتباهش میگیرن و فکر میکنن پریود شدن

(Somi) #5

اخه خیلی استرس دارم

(آزاده) #7

اگه میحوای باردار بشی باید کاملا بی خیال باشی
استرس بدترین چیزه واسه بارداری

1 Like
(نیلوفر حکیمی) #8

اگر باردار باشید استرس برای سلامتی جنین خیلی مضره و اگر باردار نباشید استرس باعث اختلال در قاعدگی میشه. پس آرامش خودتون رو حفظ کنید، تغذیه مناسب داشته باشید و ورزش منظم انجام بدید. انشالا به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم

(Somi) #9

تغذیه یعنی چه چیزایی رو بخورم

(نیلوفر حکیمی) #10

از همه گروه های غذایی باید به اندازه کافی استفاده کنید. میوه جات، سبزیجات، فیبر و …
فست فود و کافئین و الکل مصرف نکنید

1 Like
(Somi) #11

خوردن حلیم ایرادی نداره

(نیلوفر حکیمی) #12

نه عزیزم مشکلی نداره اما مراقب باشید تا از نمک یا شکر زیاد استفاده نکنید

1 Like
(nasim) #13

گلم من الان پیش دکتر تغذیه بودم،ب من گفتن واسه اقدام برای بارداری گروه پروتئین و سبزیجات و میوه جات رو حتما استفاده کنین و کربوهیدرات ها رو ب میزان کمتر،پیاده روی هم حتما داشته باشین

(nasim) #14

اگه اضافه وزن دارین یا حداقل وزنتون درحال حاضر مناسبه،چون حلیم گندم داره و جزو گروه کربوهیدراتهاس ب میزان کم مصرف کنین،چون اضافه وزن هم یکی از دلایل دیر باردار شدنه

1 Like
(Nazanin) #15

عزيزم كربوهيدرات تو چه مواد غذايى هست ؟

(nasim) #16

گلم غذاهایی مثل برنج،نان،ماکارونی،ژله،نوشابه،سیب زمینی و…ی سرچی تو اینترنت بکنین کاملترشو نوشته

1 Like