نشانه بارداري

(Zargol ) #1

من يك سال و سه ماه هست ك اقدام ب بارداري كردم ك نا موفق بوده هميشه پنج روز قبل از پريودي لكه بيني داشتم ك اين ماه ندارم ميتونه نشونه بارداري باشه. اولين روز پري ١٣ ارديبهشت بوده. طول پري من ٢٧ روزه. البته يه پسر شش ساله دارم و يه سقط در هفته هشتم ب دليل تشكيل نشدن قلب داشته ام

(نیلوفر حکیمی) #2

سلام عزیزم
احتمال بارداری هست. باید تا موعد قاعدگی تون صبر کنید، اگر عجله دارید بعد از تاخیر در قاعدگی تون می تونید آزمایش بدید اما اگر عجله ندارید یک هفته بعد از تاخیر می تونید از بی بی چک استفاده کنید.
اگر باردار نبودید حتما به پزشک مراجعه کنید تا براتون داروهای محرک تخمک گذاری تجویز کنن

(Zargol ) #3

ممنون از اينكه پاسخ دادين. من تحت نظر دكتر بودم تا حتي دارو هم مصرف كردم ولي هر دكتري ك رفتم نظرشون اين بود ك من و شوهرم از هيچ نظر مشكل نداريم

(نیلوفر حکیمی) #4

خواهش می کنم عزیزم،
اگر سن تون بالاتر از 35 سال هست بهتره برای بارداری از روش های کمک باروری استفاده کنید.

(Zargol ) #5

٢٨ سالم هست ولي اگه باردار نشم همين كار رو حتما انجام ميدم

(نیلوفر حکیمی) #6

حالا که وقت دارین بهتره زیر نظر پزشک داروهاتون رو تغییر بدید

(Zargol ) #7

ممنون از راهنمايتون:heart:️:heart:️:hibiscus::hibiscus:

(نیلوفر حکیمی) #8

خواهش می کنم :rose::rose:
عزیزم برای این که ایموجی ها به صورت نوشته نباشن باید با کلمه قبل فاصله داشته باشن

1 Like
(نازنین فاطمه ) #9

خانم حکیمی میشه کمک منم کنید من تو اقدام بارداری هستم تخمدان چپ احساس سنگینی میکنم حتی بعصی موقع کشان پام سمت چپ یه دردی کمی احساس میکنم بعضی اوقات یهو تیر می کشه بعدا ول میشد از صبح هم یه سر معده درد عجیبی دارم صبح سرم و چشام سنگین بودن سرم گیج بود حالت تهوع داشتم دوروز دیگه مونده به موعود پرویدم نمی دونم مال چیه خانم حکیمی من همیشه عادت پنج روزچهارروز جلو میزنه هرماه ولی این ماه خبری از جلو زدنش نیسته خداروشکر ۸خرداد وقت پریم بنظرتون این حالم مال چی میشه کمکم کنید ممنون میشم جوابم بدین

(نیلوفر حکیمی) #10

سلام عزیزم
علائم بارداری و قاعدگی بسیار شبیه به هم هستند. بنابراین هم احتمال بارداری هست هم در راه بودن قاعدگی.
شما باید صبر کنید تا موعد قاعدگی تون اگر تاخیر داشتید حتما آزمایش بدید.

(نازنین فاطمه ) #11

ممنون عزیزم

1 Like
(نیلوفر حکیمی) #12

خواهش می کنم