پارگی کیسه آب

سلام من هفده هفته مه قبل بارداری هم ترشحاتم زیاد بود بعد ک باردار شدم یک مدت کمتر شد حالا مجدد زیاد شده می خوام بدونم احتمالش هست که کیسه آبم سوراخ شده باشه؟ یا مثل سابق همون ترشحات قدیمم هستن چون یکم سرما خوردم و سرفه میکنم خیلی استرس دارم در ضمن این ترشحات زرد و چسبانکن ممنون میشم راهنماییم کنید؟

1 Like

سلام عزیزم
ترشحات در دوران بارداری افزایش پیدا می کنن نگران نباشید طبیعیه.
اگر ترشحات تون زرد یا سبز رنگ همراه با بوی بد بود نشانه عفونته و باید به پزشک مراجعه کنید.

به خاطر سرما خوردگی بدن تون ضعیف می شه برای همین احتمال عفونت بیشتر می شه پس غذاهای مقوی بخورید، ترشحات زرد و چسبناک پارگی کیسه آب نیست خیال تون راحت اما اگه عفونت پیدا کردید حتما برای درمانش به پزشک مراجعه کنید

نه بو نداره
می تونم تا هفته آینده که نوبت سونو دارم صبر کنم برا مراجعه یا سریعا برم دکتر؟

سلام عزیزم نگران نباش وقتی کیسه آب سوراخ بشه انگار آب نسبتا گرمی ازت خارج میشه که مداومه منم تو بارداری اولم این طور بودم کیسه آبم سوراخ شد . اگه خیلی نگرانی برای ترشحاتت کمی شکمت رو گرم نگه دار یا با حوله گرم روش بذار نه فشار بدی معمولی اینطوری اگه رحمت سرما خورده باشه خوب میشه

بله عزیزم جای نگرانی نیست

ممنون واقعا چند وقته اینجوریا دیشب یهو به ذهنم رسید شاید کیسه آبمه کلی استرس داشتم و گریه کردم تا صب ، خیالم راحت شد

1 Like

عزیزم استرس از هر چیزی برای شما بدتره. در صورت بروز مشکل همیشه خونسردی تون رو حفظ کنید و به پزشک مراجعه کنید.

گلم نگران نباش ولي اگر خيلي شك كردي به اين قضيه
يدونه پد بذار در عرض نيم ساعت اگر خيس شك به اون ميگن نشتي كيسه آب
در غير اين صورت نگران نباش عزيزم
پناهت بر خدا باشه🙏

نه خداروشکر مثلا امروز چهار پنج ساعت خشک بودم

خداروشكر عزيزم
توي بارداري بايد خيلي بيخيال باشي و فكر وخيالاي الكي نكني چون بهت سخت ميگذره و بارداري خوبي نخواهي داشت
از لحظه لحظه ت لذت ببر گلم
من واقعا بارداري خوبي داشتم چون سخت نگرفتم
و به نظرم بهرترين خاطره ها و روزاي زندگيمو گذروندم
پس عشق و حال كن حساابي

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.