.آیا یک تا دوروزم تاخیر درپریودی میشه پریود نامنظم؟

سلام ی سوال .آیا یک تا دوروزم تاخیر درپریودی میشه پریود نامنظم؟؟؟

سلام عزیزم
نه یکی دو روز مشکلی نداره

1 Like

سلام نیلوفر جون
من پریودیم ۳۰ تا۱ هر ماه میشدم چون کلومیفن مصرف داشتم سه دوره جوری شد که فولیکول طبیعی خودم ۱۸_۱۷_۲۰ بود رسیدن به ۲۸_۲۷_۲۹ دکتر گفت پوچ هستن قرصLD تجویز کردن که مصرف کنم پریود بشم من با خوردن ۱۰ عدد پریود شدم تاریخ۲۶ فروردین بود و این سری هم ۲۲ اردیبهشت شدم تا کی این نامنظمی پریودی دارم یعنی ای هنوز اثر قرص هست ؟

سلام عزیزم در زمان اقدام به بارداری این نامنظمی طبیعیه اما نمی دونم تا کی ادامه پیدا می کنه.

ممنون عزیز یه سوال دیگه آیا تخمدانی که دچار کیست شکلاتی هست فولیکول تولید می‌کنه ؟ آخه من تخمدان سمت راستم دوتا کیست دارم دو سانت و سه سانت بعد هروقت میرفتم واسه سونو روز ۱۴ دکتر میگفت تخمدان چپ یکی داره اندازه ۱۶بعضی مواقع اصلا نداشت ولی تخمدان راستم که دچار کیست میشد سه تا چهارتا رو میگفت داره و اندازه های خوب ۱۸_۱۹_۲۴ هر سری با اندازه های مختلف ولی خوب بودن آیا این امکان داره ؟

خواهش می کنم عزیزم
من این مطلب رو پیدا کردم نمی دونم در مورد شما صدق می کنه یا نه
در صورت رشد بافت اندومتریوز به داخل تخمدان کیست شکلاتی یا اندومتریوما میتواند آسیب جدی به بافت تخمدان وارد نماید و باعث از بین بردن مقداری از تخمک ها و کاهش ذخیره بانک فولیکولی تخمدان شود.

منم کلی مطالب خوندم در این خصوص ولی واقعا این دکترا ادمو گیج میکنن یکیش که میگه فولیکول داره با سایز مناسب یکیش میگه اصلا تخمدانی که کیست داره تخمک تولید نمیکنه. :sob::sob::sob:
در ضمن آزمایش ذخیره تخمک دادم ۲/۰۱ بود این مقدار بد هست واسه منی که کیست دارم؟

رنج آزمایشگاه ۰/۹۸ _۹/۰۵ بود مال من شد ۲/۰۱

سلام من همیشه 2،3روز زودتر از تاریخ پریودیم پریود میشم یعنی نامنظم؟برا پیدا کردن تخمکگزاری

عزیز این دوسه روز فکر نکنم زیاد بشه بگی نامنظم هست چون این دو سه روز عادیه اگر بیشتر بشه مخصوصا یک هفته میگن نامنظم

ممنونم

سلام، تو این اوضاع ورزش نکردن، ساعت کاریای زیاد و تغذیه نامناسب، هوای آلوده و اعصاب خراب من میگم تا ده روزم عادیه گلم

پس تخمکگزاری ک با ماشین حساب حساب کردم درست؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.