آرزوی باردار شدن

سلام .من چهار ماهه که اقدام برای بارداری کردم دکترم گفت کمی تنبلی تخمدان دارم و سه ماه هست که قرص کلومیفن مصرف میکنم .کمی عفونت دارم که ماما برام پماد واژینال و قرص مترو ماکس نوشته،اما از اونجایی که الان تقریبا دوازده روز به موعد پریودم مونده و نمیدونم باردارم یا نه میتونم داروهام و پماد واژینال رو مصرف کنم یا نه؟

بله عزیزم بعد از زمان تخمک گذاری و نزدیکی میتونین پماد رو مصرف کنین

قرص ها رو هم میتونم مصرف کنم؟

من تجربه ی خودمو بگم اگر کسی عفونت داره و مشکل عفونت حل نمیشه باید ب دکتر بگین ک برای همسرتون هم دارو بنویسن چون من خودم عفونت داشتم و با اینکه چندباردکتررفتم خوب نشدم تا بلخره دکترم براشوهرم دارو نوشت خوب شدم متوجه شدم این عفونت ازشوهرمه

ن گلم واسه قرص تا موعد پریود صبر کن

در مورد من برعکس بود…سه سال پیش شوهرم به مشکل خورد…من نمی دونستم عفونت دارم وقتی به اورولوژیست مراجعه کرد بهش گفته بود به خاطر عفونت همسرت شما بدن شما هم زخم شده…به همسرم دارو نداد اما منو فرستاد پیش دکتر زنان…

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.