دلیل بچه دار شدنتون چیه؟؟؟

• بچه دوست دارم
  • تنهام
  • میخوام رفع تکلیف کنم
  • میخوام شوهرمو با این کار وابسته کنم به خودم
  • خانوادم تکمیل بشه
  • زندگیم شیرین بشه

0 رأی

در صورتی که نظر دیگه ای دارید کامنت بدید بگید
چند گزینه هم میتونید انتخاب کنید

2 Likes

بچه دوست دارم

2 Likes

بنظرمن بایدهم ازلحاظ روانی براش آماده بودهم مادی حس خواستن یهویی میادسراغ آدم بنظرم ک خیلی حس خوبیه امابایدتوشرایط خوب بچه روبه دنیاآوردچون مادرقبال اون بچه مسئولیم وبایدپاسخگوباشیم صرف به دنیاآوردن نیس مثلازن وشوهری ک هنوزباهم تفاهم ندارن تصمیم به بچه دارشدن اشتباه محضه همه این دلایلی ک توگزینه هات بودناقصه آزاده جون :heart::heart:

6 Likes

به نظر من آدم ذاتا آفرینش و خلق کردن رو دوست داره و بیشتر به این دلیل هست که بچه دار میشه
من اصلا دوست ندارم بچه دار بشم چون خیلی مسئولیت سنگینیه
توی این جامعه که اصلا روی هیچ چیزی نمیشه حساب کرد هیچ وقت بچه دار نمیشم

14 Likes

رفع تکلیف چه صیغه ای هست باز؟

3 Likes

من نی نی دوست دااارم

3 Likes

چقدرطرزفکرتونودوس دارم خانوم حکیمی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

منم نی نی دوستدارم چون با وجود ی نی نی سالم انسان بیشتر به زیبایی و خلقت خدا پی میبره زندگی دونفرمون شیرین میشه ی تحول اساسی تو ی برهه زمانی واست اتفاق میوفته ک فکر میکنی تنها اتفاق خوب زندگیته.البته اینم قبول دارم ک با این اوضاع شرایط بچه اوردن سخته و پوشش دهی خود بچه هم سختتر اما در کنار همه اینا لذت خودش رو هم داره. :blush:

9 Likes

ولي من اصلا قبول ندارم :joy::joy::joy:فرار از مسئولیت!!! :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 Likes

نظرامتفاوته گلم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

بله مطمئنا!

3 Likes

ممنونم عزیزم لطف دارین :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::rose::pray:

2 Likes

:joy::joy::joy::+1::+1: اگر اوضاع به سامان باشه سعی خودمو می کنم حتما بچه دار بشم

4 Likes

رفع تکلیف یعنی فقط بچه داشته باشی که دیگران بهت نگن بچه بیار

4 Likes

وا!!!دلیل مضحکی :joy:

1 Like

من دقیقا دلیلم همین بود
اما بعدش ستیا که اومد زندگیم یه رنگ دیگه شد
فهمیدم چقد اشتباه بوده طرز فکرم
بچه دار که میشی باید بپذیری یه انسان جدید وارد زندگیت شده تا بتونی از پس مشکلات بچه داری بر بیای
زندگی با بچه مشکلات زیادی داره تو نتونی مادر بودنو بپذیری این مشکلات خودشو چند برابر نشون میدن

10 Likes

خداروشکر مادر فهمیده به تو ميگن :heart_eyes::rose::kiss:

5 Likes

من عاشق بچه هام… دیروز یکی از دوستای شوهرمو دیدم یه بچه گرد چاق خنگ داشت…ازین کپلا که هنوز تو یازده ماهگی هم دندون ندارن تا سلامشون میدی غش غش میخندن…از دیشب دلم مونده پیش خودشو دستای تپلش… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

15 Likes

انشاالله به زودی زود یکی قسمت خودت بشه عزیزم

5 Likes

ایشالله خدا یه تپلُ سفیدشو قسمتت میکنه،من هم عاشق بچه هام هم اینکه مطمئنم بچه بیاد زندگیم از اینی که هست شیرین تر میشه واسم،ولی واقعا تو این شرایط ما داریم واسه بچه دار شدن احساسی تصمیم میگیریم نه عقلانی،البته روزیه هر جنبده ای دست خداست :heart:

8 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.