رفع بوی نامطبوع واژن در بارداری

سلام.
اگر ممکنه در رابطه با این مشکل راهنمایی کنید. من پیش از بارداری اصلا این مشکل را نداشتم اما الان که هفته هشتم هستم از این بابت خیلی اذیت میشم. هرچقدر هم شست و شو و نظافت انجام میدم فایده ایی نداره.

1 Like

منم تقریبن این مشکلوو دارم ولی بوی زیاد و زننده نیس ولی دایم باید لباس زیرامو عوض کنم چون هم ترشح دارم هم یه بوی میگیرن عفونتم ندارم همه اینجوری هستن یا فرق میکنه؟؟

1 Like

گلم سوزش و خارش هم داری جسارتا؟ اگر اره عفونت‌ داری.
چون هفته هشتم بارداری هستی به نظرم همون عفونت باشه، شما از دکتر همراه فرزند دات نت بپرس به نظرم حتما. من رفتم تو سایت برات سرچ کردم مقاله های مختلفی داشتن در مورد ترشحات واژن در بارداری. برید فرزند سرچ کنید بوی واژن بارداری میاد همش

عزيزم سعي كن بيشتر دامن بپوشي بدون لباس زير. پارچه چيت بگير و در قطعات مناسب ببرشون و دستشويي كه ميري خودت را با اين دستمال ها خشك كن و بشور و تو آفتاب خشك كن و بعد اتو كن واسه استفاده مجدد.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.