رابطه جنسی

سلام دوستان
میخام بپرسم تو زندگیمون تو این دوسالی ک شوهرم سرکارمیره و واقعا خسته س همش من واس رابطه پیش قدمم ک گاهیم اون انقد خسته س میگه الان ن
ولی من موقع هایی ک بهش احتیاج دارم ارضا میشم وقتایی ک اون میاد سمتم خیلی سریع اتفاق میفته و من لذتی نمیبرم ولی دیگه خجالت میکشم برم سمتش چون اون مرده باید بیاد ن همیشه من گاهی انقد ازین وضعیت ناراحتم ک حتی بعد رابطه یا قهر میکنم ی گریه
نمیدونم رفتن من ب طرفش درسته ی ن

سلام عزیزم در این مورد حتما با یه مشاور صحبت کنید چون مسئله مهمیه.
اصلا خجالت نکشید و نیازهاتون رو به همسرتون بگید. انشالا موفق باشید.

1 Like

یکم روی تغذیه همسرتون کار کنید، گرمیجات می دونم که خوبه

1 Like

نه اونم خیلی گرم هس ولی من یکم بیشتر ولی واقعا میدونم خسته س نمیتونه ن اینکه نمیخاد
من بیشتر نگران اینم درخواست همیشه از طرف من باشه باعث زشت نباشه یا از من زده نشه

1 Like

چرا زشت باشه؟ مگه کار خلاف شرع می خواید بکنید. اتفاقا خیلی هم خوبه که گاهی این موضوع از طرف شما مطرح بشه

نمیدونم میگم شاید از دید مرد اینکار موجه نباشهد
رصورتیکه خودشون میگن ن من بیشتر دوست دارم ولی خودم اذیتم فک میکنم شاید نمیخاد من اصرار میکنم

خود همسرتون می گن مشکلی ندارن و بیشتر دوست دارن پس نگران نباشید

مرسی ممنون

1 Like

گرميجات از جمله افشرده گل سرخ
و دارچين و زنجبيل و خرما و عسل
خوردنشون به شدت در. ميل جنسي تاثير گذار هست دوست عزيزم
امتحان كنيد
اكثرا توي خونه هست همه اينها
به چاي اضافه كنيد و بديد ميل كنن و يا آبجوش
وليكن بايد درمورد اين مسئله به طور جدي با ايشون صحبت كنيد
و ابراز نگراني و ناراحتي كنين

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.