مولتي ويتامين در بارداري

فرق مصرف مولتي ويتامين ايراني وخارجي در بارداري؟؟؟

معمولاتاثیرمولتی خارجی رو اشتها بیشتر وبیشتروزن میگیری…ی جورایی میشه گف خارجیش قوی تر وموثرتره

البته که خارجی ها خیلی گرون تر هستن، من اون روز رفتم بگیرم یکیشون 30 تا دونه قرص بود 97 هزار تومن

من پریناتال میخریدم 80تاش 90تومن…دونه هزاروخورده ای بود سه ماه پیش

من یه مولتی ویتامین خریدم، 90 تا توش بود شد 57 تومن

image

خارجي بهتره و البته گرون تر

ممنون از راهنمايتون ،
من تو هفته ٢٩ هستم تا الانم همش خارجي مصرف كردم ،براي تشكيل پرونده رفتم بهداشت برام مولتي ويتامين ايراني هم دادن،گفتم بپرسم اگه مشكلي نيست اونا رو مصرف كنم از اين به بعد،كه فكر كنم باز برم همون خارجي بخرم.

عزيزم مصرفش مشكلي نداره فقط خارجي بهتره و الا ايراني ها هم خوبه. حتي پزشكم ميگفت اسيد فوليك ايراني جذبش بهتره!

ممنون عزيزم

سلام منم واسه پیش از بارداری این سری قرص خارجی نوشته واسه ام دکترم که هم یدوفولیک هم قرص اهن ولی من هنوز نگرفتم چون که من یدوفولیک و قرص آهن پنج ماه میخورم ازنوع ایرانی ولی این بارترسیدم خارجی اش چون از خیلی ها پرسیدم راضی نبودن ازش اگه به نظر شما خارجی بهترازایرانی تا منم دیدنشد بگیرم واسه خودم بنظر تون کدوم قویی تر زود جواب میده ایرانی یا خارجی ممنون جوابم بدین دوستایی گلم😗

سلام خارجی عزیزم زودتروبیشتراثرمیذاره

ممنونم عزیز

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.