افطاری فوری

(مخلص برم) #1

سلام خانوما

شبتون بخیر

خانومای شاغل، یا خانومای تنبل مثل من:joy: افطاری چی میپزید که زود آماده شه و سیر بشه قشنگ آدم که دوباره صبح سحری درست نکنه :joy:؟ یه غذای تنبلی و خوشمزه بگید فردا درست کنم‌. مرسی :kissing_heart:

(Panah) #2

خخخخ من که هیچ درست نمیکنم خونه پدرشوهرم نزدیکه همش اونجایم :yum::blush:

2 Likes
(نیلوفر حکیمی) #3

عزیزم برای این که ایموجیتون به صورت حروف دیده نشه باید با کلمه قبلیش فاصله داشته باشه. :blush:

3 Likes
(حنا خجسته) #4

کوکو، کوکوسبزی، عدس پلو، لوبیاپلو، ماکارونی …

البته بستگی به سرعتت تو آشپزی داره، بعضی ها خیلی سریع کار می کنن بعضی ها خیلی طولش می دن

3 Likes
(مخلص برم) #5

احسنت به شما :sweat_smile:

(مخلص برم) #6

وای مرسی

1 Like
(Mariyaa) #7

عزيزم با زود پز كه همه چي سريع آماده ميشه. انواع خورشت ها و سوپ ها. قبلا كه كار با زودپزم را بلد نبودم 6-7 ساعت بابت پخت 1 خورش سبزي وقت ميذاشتم ولي الان خيلي راحت 20 دقيقه اي حله.
كتلت
خوراك مرغ و قارچ
خورك لوبيا و قارچ
سوسيس بندري

1 Like
(مخلص برم) #8

مرسی⁦❤️⁩

(مخلص برم) #9

من فوبیای زودپز دارم، اصلا نخریدم. همه چیزو فریز میکنم که فقط دی فراست بزنم بپزم

1 Like
(حنا خجسته) #10

من خیلی می ترسم از زودپر استفاده کنم، می ترسم بترکه :joy:

2 Likes
(Mariyaa) #11

خوب منم چون ميترسيدم استفاده نميكردم ولي الان ديگه ترسي ندارم بايد حواست بهش باشه

1 Like
(Mariyaa) #12

خودم ترسم ريخته ولي شوهرم هنوزم ميترسه. ولي واسه ما كه شاغليم عاليه. ديشب جاتون خالي برنج و مرغ درست كردم. مرغم را نيم ساعت قبل از اذان درست كردم عالي شد. هم خوابم را رفتم هم سريع غذام را درست كردم

1 Like
(حنا خجسته) #13

نوش جون تون، من بیشتر سعی می کنم غذا زیادتر درست کنم بذارم فریزر برای روزهای مبادایی که دیر می رسم خونه

(مخلص برم) #14

خداوکیلی انقد زود میپزه؟ پس منم بیخیال شم برم بخرم… بترکه بمیرم به درک :joy:

2 Likes
(Mariyaa) #15

خب ديگه اسمش زودپزه. ماهيچه گوسفندي به وزن 1 كيلو را 25 دقيقه اي ميپزه و گوشتش نرم ميشه. 1 مارك خوب بخر. مارك يونيك خوبه.

2 Likes
(مخلص برم) #16

واو… پایانی برای تمام معطلی ها :sunglasses:

1 Like
(حنا خجسته) #17

می خوای بخری زودتر بخر چون تا چند وقت دیگه همه چیز چند برابر می شه قیمتش

3 Likes
(Mariyaa) #18

:grin::grin::grin::grin:

1 Like
(مخلص برم) #19

والا اگر وقت کنم برم بازار… :sweat_smile:

(Nazanin) #20

واى من عاشق زودپزمم ، خداوكيلئ هيچ كدوم از وسايل اشپزخونم به اندازه زودپز برام كارايى نداشته .من تا سوپ رو هم تو زودپز ميپزم نيم ساعته يه سوپ جا افتاده :yum: مرغ رو هم ده دقيقه اى ميپزه خداييش چيزى بهتر از زودپز تو اشپزخونه فكرنكنم باشه :smiley:

4 Likes