تفریح دو نفره با همسر

سلام خانومای گل👸

شما آخر هفته ها با همسرتون چه کارهایی انجام میدید که تکراری نباشه؟ ⁦💑

ما همیشه فیلم می‌بینیم، بیرون هم بریم همون سینما و پارک و پیاده روی.:two_women_holding_hands:

دیگه چکارا میشه کرد که تکراری نشه همسری غر نزنه؟:sweat_smile:

مرسی

2 Likes

سَلام.من کہ آقام کارش رفتگرشهردارے همش خستہ اس جایے زیادنمیریم

5 Likes

ای جان. خسته نباشن🌸

1 Like

سلام،به جای همسر من غر میزنم چون حوصله ام زود سر ميره :grin:ما جمعه ها صبح یا عصر ميريم کوه

4 Likes

خوش بحالتون، مام صد سالی میشه می‌خوایم یروز صبح بریم پیاده روی و یروز بریم به اصطلاح کلپچ بزنیم

آخه شوهر من ورزشي هست خودش از ورزش استقبال میکنه بر خلاف من که تنبلم!

2 Likes

من که شوهرم کارمند بانکه جمعه شو میخاد فق واس لم دادن و اینکه ظهر ی نهار سفارشی براش درست کنم
ولی من میخام برم بیرون هوام عوض شه واس همین بدقلقی ک میکنم میگ ی جمعه اینجام فق برام بخند حالم خوب شه هفته رو با انرژی بگذرونم
دیگ کاریش نمیشه کرد کل روزو میخندم فق عین آقای همساده

4 Likes

سلامت باشین

1 Like

احسنت

آخی😘 همیشه بخندید و شاد باشید⁦❤️⁩

1 Like

ما تفریحمون فقط رستوران و غذا بیرونه همین☹️😅

2 Likes

آخه واقعا چه تفریح دیگه ای هست که با پول کم بشه رفت مگه…:sob:

فدای همتون

1 Like

من همیشه برای رفتگرامون دعا می کنم و همش غصه می خورم که خیلی از مردم ما هنوز شعورشون نمیرسه که نباید آشغال بریزن. :rage:
به امید روزی که کار رفتگرای عزیزمون سبک تر بشه و بتونن با خانوادشون برن تفریح :rose:

5 Likes

من جمعه ها فقط دلم میخواد خونه باشم، تمام طول هفته سر کارم، یه جمعه دلم می خواد بخوابم و فیلم ببینم

به جز اینکه کسی دعوتم کنه :joy: :wink:

4 Likes

خدا نکنه

من چون كل هفته را ميرم سركار جمعه ها دوست دارم بخوابم و ترجيح ميدم واسه ناهار مهمان باشم چون حوصله ي ناهار پختن هم ندارم. تفريحات دونفر مون هم سينما، كنسرت، رستوران، قدم زدن، تو خيابون چرخيدن، پاسور و شطرنج بازي كردن، سفر رفتن حالا هم سفرهاي كوتاه و يكروزه هم سفرهاي بلند و چند روزه، خريد كردن، از جاهاي تاريخي ديدن كردن مثل خونه هاي قديمي. بعضي مواقعم من كتاب ميخونم و همسرم X BOX بازي ميكنه.ديگه اين همه تفريحاتمون بود.

3 Likes

وای مرسی ⁦⁩ چه خوب :cherry_blossom:

1 Like

به امید روزی که همه مون فرهنگ مون بالا بره

4 Likes

مچکرم:-*

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.