آیا من حامله هستم یا نه

(پونه) #1

سلام من پریودم همیشه بین 26 تا 28 روز بوده چند ماه هست اقدام کردم برای بارداری این ماه تو روز 34 دوره به مدت دو روز لکه بینی داشتم که بعدش قطع شد بی بی زدم منفی بود این خونریزی پریودم بوده؟ نمیدونم چیکار کنم حامله هستم نیستم کی برم آزمایش؟ لطفا راهنماییم کنید

(Mohamadi24 ) #2

سلام. بنظر من شاید علامت حاملگیه. چون دوسته منم همینجوری بود. میخای یه هفته بعد یه تست دیگه بخرببین انشالله مثبت باشه

(پونه) #3

نمیدونی چقدر استرس دارم

(ms_22) #4

این لکه بینی میتونه به خاطر لانه گزینی باشه. ایشالا که همینطوره.

(پونه) #5

مرسی عزیزم ایشالا حامله باشم

(نیلوفر حکیمی) #6

عزیزم استرس برای شما اصلا خوب نیست اگر باردار باشید. توکل تون به خدا باشه انشالا به زودی خبر خوش مادر شدن تون رو بشنویم.

(پونه) #7

انشالله اگه خبر خوبی شد اعلام می‌کنم

1 Like
(پونه) #8

کی دوباره میتونم بی بی بزنم؟

(حنا خجسته) #9

عزیزم بی بی چک ممکنه جواب درست رو نشون نده، احتمال بارداری تون زیاده حتما به آزمایشگاه مراجعه کنید و تست بتا انجام بدید

(پونه) #10

عزیزم کی برم آزمایش بدم؟

(حنا خجسته) #11

چون از موعد قاعدگی تون گذشته می تونید آزمایش بدید، الان اگه باردار باشید نشون میده، ناشتا بودن هم نیاز نیست هر زمانی از روز می تونید آزمایش بتا رو انجام بدید

(پونه) #12

مرسی عزیزم برم آزمایش تا استرسم و کم بشه شب و روز ندارم بخدا

(حنا خجسته) #13

خبر بدید حتما که نتیجه چیه
ایشالا که مثبته

(پونه) #14

ایشالا

(پونه) #15

هر چی بود خبرش و میدم

1 Like
(پونه) #16

دوستان ببخشید من جمعه مهمون داشتم خیلی خسته شدم شنبه دچار لک بینی شدم میتونه واسه کار زیاد جمعه باشه؟

(Nazanin) #17

اره عزيزم ازخستگى وكار هم هست مواظب خودت باش حتما ازمايش روانجام بده

(پونه) #18

مرسی عزیزم دل گرم شدم استرسم کم شد

1 Like
(Nazanin) #19

خواهش عزيزم اصلا بهش فكرنكن فردا صبح هم ازمايش بده سنگينى هم بلند نكن،تافردا حتما استراحت كن :wink:

(پونه) #20

چشم عزیزم هر چی شد خبرش و اعلام می‌کنم
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: