آیا در مدت زمان اقدام برای بارداری می شه روزه گرفت؟

(a) #1

سلام. من سه ماهه برای بارداری اقدام کردم و هنوز موفق نشدم. با توجه به اینکه الان ماه مبارک رمضانه آیا ممکنه روزه گرفتن روی این کار تأثیر بذاره؟

1 Like
(یگانههه) #2

سلام من خودمم یکسال ونیمه تواقدامم.تومدت اقدام بدن خودش بخاطر تغغیرات هورمونی دچارتخمک گذاری ناقص میشه.روزه بایدطوری باشه ک املاح بدنت کم نشه ک بدتربشه

(فاطمه.ف) #3

نه اگه تغذیه ات درست باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد…روزه خودش یه فیلتر روح و جسمه…من خیلی هارو میشناسم بعد مدتها اقدام تو ماه رمضان جواب گرفتن…مصرف میوه و سبزیجاتت رو کم نکن…مواد مغذی مصرف کن و خلاصه از فاصله افطار تا سحر به خودت و همسرت برس…انشالله به زودی جواب میگیری…

(a) #4

ممنون عزیزم. مشکل من اینه که موقع افطار زیاد نمی تونم چیزی بخورم بخصوص آب معده م رو درد میاره.اکثر مواقع سحر هم که پا می شم سیرم و اگ چیزی بخورم تا ظهر معده درد دارم واسه همین سحری نمی خورم. الان نگرانم این مقدار غذا خوردنم باعث ضعیف شدنم بشه

(a) #5

ممنون عزیزم که جواب دادی بهم

(یگانههه) #6

انشالله بزودی جواب میگیری

(فاطمه.ف) #7

ببین کمیت غذا خوردن تو مهم نیست…کیفیتش مهمه…تو کم بخور ولی همونو غذای مقوی بخور…آب بعد از افطار سمه…معده رو داغون می کنه…شربت عسیل آبلیمو بخور که هم معده تو قوی کنه هم ضعفتو بگیره…سحری میل نداری چندتا خرما بخور…میلت نمی کشه با آب قورت بده…با وجود تمام این تفاسیر این خودتی که می تونی تشخیص بدی روزه برای بدنت بده یا نه عزیزم… :hibiscus: