وزن بچم در ۳۲ هفته بارداری

سلام دوستان قشنگم …وزن پسرم در ۳۲ هفته بارداری ۲ کیلو خورده بود بنظرتون ۴۰ هفته ک بشم وزن بچم چقدر میشه ؟ و چ چیزی بخورم ک روی وزن بچم تاثیر بیشتری داشته باشه

سلام عزیزم
پروتئین: پروتئین های سالم عبارتند از بادام، لبنیات، مرغ بدون چربی، گوشت گاو بدون چربی و ماهی بدون جیوه. سعی کنید حداقل یکی از منابع پروتئین را در هر وعده غذایی خود جای دهید به عنوان مثال کره بادام زمینی یا پنیر کم چرب.

کربوهیدرات ها: پنج تا شش وعده سبزیجات و شش تا هشت وعده حبوبات سالم در روز توصیه می شود. تعداد وعده ها بستگی به مقدار کالری مورد نیاز مادر دارد.

چربی های سالم: چربی های سالم مانند آواکادو، روغن زیتون و کره آجیل ها می باشد که برای مادر و جنین در بارداری مفید هستند. دو تا سه وعده مصرف چربی سالم در روز پیشنهاد می شود. افزودن یک یا دو وعده اضافی در روز باعث افزایش وزن جنین در بارداری می شود.

قندها: میوه های تازه میان وعده های مناسبی در بارداری هستند و قند سالم را برای مادر و جنین تامین می کنند.

2 Likes

سلام عزیزم به من گفتن مغزیجات رو مصرف کن توماه های اخرخیلی تاثیر داره…منم استفاه کردم خوب بودتقریباهفته ای نیم کیلوخودم اضافه میکردم…البته من کلاازاول تااخرش6 کیلوبیشتراضافه نکردم
8هفته اخرکه مغزیجات رو هم اضافه کردم هرهفته نیم کیلوااضافه میشدم وازطرفی شنیدم نمیدونم چقد حقیقت داره به ازای هر1.5کیلوکه مادراضافه میکنه تقریبا400گرم جنین اضافه میکنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.