تشخیص بارداری

سلام من ماه پیش ۲۵ فروردین پریود شدم دوره پریود من تقریبا ۳۰ روزه بود اما ماه قبل ۳۱ چندماهی هست برای بارداری اقدام کردم از دیروز هم لگنم درد میکنم رگ پایین کمرم مثه سیاتیک هم گرفته و درد میکنه میخواستم بدونم امکان بارداری وجود داره و بهترین زمان برای تست بارداری چه زمانیه خیلی ممنون

طبق یک قاعده کلی نزدیک ترین زمان برای انجام آزمایش خون سه روز قبل از موعد قاعدگی و بهترین زمان برای انجام آن پس از موعد قاعدگیست (در صورت تاخیر در قاعدگی)
برای بی بی چک باید یک هفته تا ده روز از موعد قاعدگی بگذرد. البته که در برخی خانم ها بی بی چک حتی یکی دو روز قبل از موعد قاعدگی ممکن است مثبت شود اما این اتفاق در مورد همه صدق نمیکند. به علاوه پاسخ منفی بی بی چک خطای زیادی دارد پس در صورت شک به بارداری انجام آزمایش خون ارجح تر است.

سلام عزیزم
بله احتمال بارداری هست یک هفته بعد از تاخیر قاعدگی تون می تونید از بی بی چک استفاده کنید ولی الان هم می تونید آزمایش خون بدید.

آزمایش خون از چه زمانی میتونم بدم و اینکه آیا لگن درد من ربطی به این موضوع داره

انشالله مرسی از پاسختون

1 Like

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.