شیرخشک و نخوردن شیر مادر

سلام به همگی
پسر من تا 5ماهگی شیر خودمو میخورد تا اینکه مرخصی زایمانم تموم شد برگشتم سرکارم, اوایل هم شیرخودمو میخورد هم شیرخشک تا 7-8 ماهگی تا اینکه دیگه شیر منو نخورد.
از 10 ماهگی پسرم استعفا دادم تا بازم شیرمنو بخوره ولی الان که 12 ماهه هست نمیخوره. به نظرتون چیکار کنم که بازم شیر منو بخوره؟ شیرم قطع نشده و میاد.
خیلی ناراحتم و عذاب وجدان دارم هرروز به خودم لعنت میفرستم و گریه میکنم, کمکم کنید

به شیشه شیر عادت کرده، شیر خودتون رو بریزید تو شیشه باز هم نمی خوره؟

من شنیدم میگن بچه که طعم شیرخشک رو بگیره دیگه شیرمادرو نمیخوره

دختر منم الان کم مونده ۴ ماهش تموم بشه از اول تو شیشه بهش شیر خشکم میدادم از دو ماهگی شروع کرد ادا دراوردن، الانم ۲۰ روزی میشه که به زور سینمو میگرفت و ۳ ۴ روز دیگه اصلا نگرفت، شیر خودمو اگه بدوشم بریزم تو شیشه میخوره ینی شیر خشک نمیخواد به شیشه عادت کرده، خیلی ناراحت بودم الان ۲ روزه که دیگه شیشه نمیدم خیلی گریه میکنه انقد جیغ میزنه آخر سر میخوره شیر خودمو هر دفعه هلاک میشه بچه، ولی به خودم قول دادم که دلم نسوزه و اصلا شیشه ندم الان تو دو روز کلی پیشرفت داشتیم

شیر خودمو دیگه نمیتونم با شیردوش بدوشم. شیردوش برقی مدلا گرفتم ولی دیگه شیرم اونقد نیست😥

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.