بازم خواهر شوهرم تیکه انداخت

سلام من تازه باردار شدم و رفتیم شهرستان پیش خانواده هامون و خبر خوش بهشون بدیم و خواهر شوهرم که خونش از ماددشوهرم اینا جداس بهم زنگ نزد و تبریک نگف که هیچ آخر سرشم نیش زد نتونستم جوابشو بدم الان دارم میترکم

4 Likes

توروخدا خودتو ناراحت نکن ارزش نداره به بچت فکر کن بهش استرس نداره خطرناگه گور باباشون

3 Likes

مباارکه گلم بسلامتیو خوشی بغل بگیری

1 Like

با شوهرم داشتیم بابچه خواهر شوهر دیگم که ۴ماهشه و خیلی تپله بازی میکردیم اونم کلی حرف میزد و میگف ایشالله مال شما هم سالم به دنیا بیاد و اینطور حرفا و چدن همسرم سرش مشغول بود جوابشو نداد و من برگشتم گفتم مرسی دستت درد نکنه.اونم با لحن شوخی و طبق همیشه با صدای بلند گف تورو نمیگم که!.. به داداشم میگم

4 Likes

منم باردار شدم هیچکدوم بهم تبریک نگفتن

1 Like

مرسی عزیزم.تازگیا دارم دوست و دشمنمو تشخیص میدم بجای اینکه شادی کنه و بیاد حالمو بپرسه اونجوری حالمو میگیره

3 Likes

ولش کن توام یه روزی تلافی کن

من ۴ تا خواهر شوهر دارم فقط دوتاشون ابراز خوشحالی کردن و تبریک گفتن.

1 Like

تو اون لحظه هیچی به ذهنم نیومد بعد ۱.۲ ساعت به یادم افتاد که ای واش میگفتم ببخشی که آدم حسابت کردم

1 Like

منم اون موقه شناختم کی به کیه ولی دوران حاملگیتو خراب نکن عشق کن خوش باش اونا برن بدررررک

شما چند وقتتونه؟

1 Like

من متاسفانه سقط کردم

دیروز بخاطر این حرفش کلی گریه کردم.شاید این حرف شوخی باشه ولی من تازگیا خیلی زودرنج و حساس شدم

منم چهارتا خواهرشوهردارم همشون خوبن ولی هیچکدومشون بهم تبریک نگفتن چه حوصله ای داری مگه برای اونا بچه میاریم خودمونو عشقه

5 Likes

وای عزیزم ناراحت شدم😔
علت سقطش چی بود؟

1 Like

عادیه گلم تاثیرات بارداریه عزیزم سعی کن نری خونشون نبینی اصلا برات خوب نیس حرص بخوری

میخوام زنگ بزنم به اون یکی خواهر شوهرم وبهش بگم

2 Likes

ممنونم تشکیل نشد زرده نداشتم با فتال پل

1 Like

خوشحال نیستن و تبریک نمیگن به کنار حداقل حال آدمو بد نکنن

1 Like

اون میخواد تورو حرص بده نزار موفق بشه خودتو بزن به بیخیالی فکر میکنی اون یکیا خوبن هه

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.