کادوی تولد همسری

دوستای گلم من تقریبا500تومن پول دارم ونمیدونم برای تولد شوهرم چی براش بگیرم.گفتم شاید شما یه چیزی بگیدکه به فکرخودم نرسیده باشه.اینم بگم که اصلا علاقه ای به ساعت وانگشتر واینجور چیزا نداره.
حقیقتا گوشی نداره که من واقعا پولم نمیرسه.

3 Likes

سلام عزیزم تولدش مبارک باشه بببن لباس چی احتیاج داره اونو بگیربراش

4 Likes

یه جفت کفش خوب براش بگیر.یا یه کت پاییزه

4 Likes

پولو بده بهش خودش؟با سلیقه خودش بعدا هر چی میخواد بگیره شاید پول گذاشت روش گوشی خرید

2 Likes

یه جایی خوندم مردا به وسایل کارامد خیلی علاقه دارن…مثل ابزار…خودم اگه بودم پولم به اندازه داشتم یه جعبه ابزار…یا یه وسیله نجاری…یا وسیله ای که بدرد ماشین یا کارش بخوره میخریدم براش

2 Likes

من تو تولداش لباس میگیرم تیشرت با اسلش اینجور چیزا 15 مرداد تولدشه موندم چی بگیرم

2 Likes

شرت ماماندوز بگیرین :grinning::grinning:

2 Likes

سلام میتونی یه کمر بند و یه ادکلن عالی بگیری

2 Likes

گل بخر و اگ گوشی نداره میتونی پول بدی خودشم بعدا یه مقدار بزاره روش گوشی بخره.یا میتونی ادکلن بخری لباس ساعتم خوبه ک میگی علاقه نداره.

2 Likes

به نظر من گل و کیک بخر پولو بهش بده کادو .تو این اوضاع مردا بیشتر از هر چیزی به پول احتیاج دارن

2 Likes

بنظرم اگه سخت پسنده یه کیک بگیر با یه گل بقیشم بده سکه پارسیان بخر

1 Like

عزیزم تجربه نشون داده پول بدی خرج زندگی میکنه و برای خودش کادویی نمیگیره،اگه میتونی ی دست لباس شیک بگیر براش،یا بقول دوستمون ابزار،مردا عاشق ابزارن،من پول دستم بیاد دلر میخرم براش عاشق این چیزان😂
منم تولدش ۱۰۰ دلار بهش دادم گفتم باید کتونی بگیری چون صب تا شب پاشه باید یچیز خوب باشه اما من ته زورمو زده بودم ک ۱۰۰ دلار شده بود،ولی رفت ی کتونی ارزون ۲۵۰ تومنی گرفت ویدونه صندل ارزون اونم بزور من!
و بقیشو واسه خرج خونه گذاشت چون دستش خالی بود🙄
ولی همیشه واسش لباس شیک میگیرم یا ساعت

2 Likes

شوهر من عاشق ابزاره .خیلی دوست داره

3 Likes

آقایون بیشتر چیزای کاربردی دوست دارن یعنی چیزی که لازم دارن ببین چی لازم داره همونو بخر

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.