خواب خیلی کم نوزاد و سینه نگرفتن

سلام خوبین؟؟
بچها،پسرم ۵روزه بدنیا اومده،خوابش خیلی کمه بنظرم،بیشتر وقتا بیداره.
بعضی اوقات خوب سینه رو میگیره اما الان نمیگیره،خیلیییی گریه میکنه وآخرشم نمیگیره،هلاک میشه بچم صداش یجوری میشه از بس گریه میکنه،دلم میخواد بشینم گریه کنم باهاش،نمدونم چ کنم.
راه حل بدین مهربونا،مرسی :cherry_blossom:

5 Likes

سلام . خوش قدم و خوش روزی انشاالله :heart_eyes:
بنظر من از یچیزی داره اذیت میشه . بچه رو خیلی نپوشونین .
از لحاظ کولیک هم باید چک بشه . دوش اب ولرم بگیره هر دو روز یبار ‌ خیلی سبک میشه و به خوابش کمک میکنه

3 Likes

قشنگ هاله سینه ات دهنش میزاری یاد داری چجوری سینه ات بگیری

1 Like

قبل از شیر دهی سینتونو اب بزنین . از عطر و چیزای معطر استفاده نکنین

2 Likes

سلام حتما قطره کولیک بش بده غذاهای نفاخ نخوری. بعدازشیردادن آروغشو بگیر.

1 Like

سلام مرسی عزیزم،ممنون :cherry_blossom:

آره عزیزم،تو بیمارستان یاد دادن،حالا تمرین میکنم بازم تا بگیره راحت ان شاالله :heart_eyes:

1 Like

مرسی عزیزم :cherry_blossom:

1 Like

کولیک میشه دا بزن از اینترنت بخون اون چیزهای که نفخ میاره، نخور یکی هم روغن زیتون بخور وای وای

1 Like

کولیک از ۱۴تا ۱۶روزگی نوزاد شروع میشه الان خیلی زوده که بگی کولیک داره فاطمه جان اصلا بهش قطره نده چون خیلی کوچیکه پسرت سیر نمیشه که گریه میکنه چون میگی سینتم خوب نمیگیره شیرت خوب میاد ؟؟ اگه سینه ات پر شیره سنگینه بدوشش سبکش بزار دهنش بازی بازی بهش شیر بده باحوصله
اگه یکی دو وعده شیرخشکم بهش بدی خوبه

2 Likes

مرسی خانومی

1 Like

سلام عزیزم،آره اتفاقا تو بیمارستانم گفتن کولیک اینا از الان معلوم نمیشه،خداروشکر الانکه خوب شده،همون چون نمیتونست سینمو درست بگیره اذیت میشد بچم

1 Like

حدیث شما ب دخترت پستونک میدی؟اگر آره از کی؟یعنی چند وقتش بود بهش دادی؟
شیرخشکم میدی بهش؟؟سینتو پس نمیزنه؟

1 Like

فاطمه جان دختر من خیلی سرتق بود اصلا پستونک نگرفت ولی کلا نظریه روانشناس کودک اینه که یک ماه بعد از تولد پستونک بدید تا یک ماه فقط شیرمادر بخورن از لحاظ قدرت بدنی بهتر بشن دختر من خیلی باهاش بازی بازی پستونک دادم هرکار بگی کردم پستونک بگیره نگرفت بدش میاد میکنه تو دهنش با لثه فشار میده میبینه سینم نیست توفش میکنه شیرخشکم چندباری اوایل دادم اونم درحد چندتا قطره چکون ولی بالا میاوردش شیر خودمو برنمیگردون ولی شیرخشکو بالا میاورد بعد یک ماهش شد دادم مزه میکرد میدید شیر خودم نیست عق میزد کلا دختر من یکم عجیبه فقط دوست داره بچسبه به سینه من

1 Like

ماه اول تولد تو بهترین شیروداری واسه نوزادت ازش دریغ نکن خوب شیرش بده بزار جون بگیره پسرمون :heart_eyes:

1 Like

عزیزدلم قربونش برم :heart_eyes:

1 Like

آره،این دو سه روز ک سینه رو درست نمیگرفت داشتم دق میکردم ینی،خداروشکر از دیروز عصری خوب شده،دعا کن همینطور خوب سینه رو بگیره

1 Like

خدانکنه عزیزم
انشالله میگیره حوصله داشته باش بازی بازی بهش بده تا عادت کنه :kissing_heart::kissing_heart:

1 Like

مرسی عزیزم

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.