اگزمای سبورئیک

سلام خانما کسی از شماها اگزمای سبورئیک داره؟؟؟

خصوصا اگزمای سبورئیک پوست سر

1 Like

فکر کنم پوست سر خشک میشه و بعد تیکه تیکه کنده میشه

1 Like

آره همینجوریه ، شما این اگزمارو داری؟؟

نه خودم ندارم،پسرم که بدنیا اومده بود،سرش پوسته ریزی میکرد،توی اینترنت خوندم نوشته بود ممکنه اگزمای سبورئیک باشه،ولی بعداً خود به خود درست شد
البته به پروتئین گاوی حساسیت داشت شاید بخاطر اون بود

من خودم از قبل بارداری داشتم ، حالا که باردار شدم شدیدتر شده و نمیتونم پماد یا دارو استفاده کنم ، از شامپوهای اگزما هم نمیتونم استفاده کنم ، پوست سرم شدید خارش داره و پوسته ریزی داره ، دیگه خسته شدم نمیدونم چکار کنم

هرروز میرم حموم ولی بدتر میشه

1 Like

شامپوهای مخصوص داره
احیانا قهوه گانودرمارو امتحان کردی؟
بابای من پسوریازیس داره،یه مدت قهوه گانودرما میخورد خیلی خیلی تاثیر داشت ولی متاسفانه فشارشو بالا میبرد
شنیدم برای بیماریهای پوستی که حالت پوسته ریزی دارن شاتوت و زغال اخته و میوه های دارای آنتی اکسیدان عالیه
کلم قمری یا کلم سنگ هم میگن خیلی خوبه

1 Like

من پوست صورتم اگزما دارم ولی این نوعی که شما میگی نیست
حالت قرمزی و خارش و اینا میشه وقتی میاد
الان چند ساله کرم ساختنی استفاده میکنم
تا وقتی استفاده میکنم هیچ مشکلی نیست
ولی تا آخر عمرم نمیتونم قطعش کنم
چون شدید برمیگرده

من با دکترم درمیون نزاشتم
یعنی واسه بچه ضرر داره؟؟؟؟

آره برا جنین خطر داره

گانودرما از خیلیا شنیدم نتیجه نداده

منم چندسال همین مشکلو دارم سرم پوست پوست میشه وخیلی اذیت میشم.شونه که میکنم کلی پوست سرم میریزه ولی هیچ راه چاره ای پیدا نکردم

شامپو و پماد هست برای کنترلش ، ولی من باردارم نمیدونم چکار کنم

من دارم ولی شدید نیست یعنی بیشتر میاد و میره بخصوص وقتی استرس دارم

قبل بارداری شامپو اویدرم استفاده کردم جواب داد کامل رفع شد .ولی الان باردارم توی این ۹ ماه از ۱ماه پیش تازه یکم برگشت که با روغن بعد از حمام خوب شد .ولی تو حمامم شامپو رزماری پرژک میزنم کمک میکنه خطرناکم نیس برا جنین

1 Like

ماهور جان از چه روغنی استفاده میکنی؟؟
من روغن بنفشه خریدم توی نت نوشته نزنین به سرتون باعث سقط میشه

1 Like

من یه روغن گرفتم مخصوص بارداریه هم برا بدنم استفاده میکنم هم سرم چون برا هردوش مورد استفاده داره
امریکاییه ایرانی نیست
مال کمپانی پالمر

اسمش چیه

1 Like

2 Likes

وقتی متوجه شدی پسرت ب پروتیین گاوی حساسیت داره چیکارش کردید.چ چیزهای خوردی و چ چیزهای نخوردی.اخه دختر منم ب شیر حساسیت داره صورتش کهیر میزنه

چون پسرم فقط شیر خودمو میخورد،خودم رعایت کردم،شیر و لبنیات گاوی رو کلا کنار گذاشتم،و هر چیزی که توش شیر یا شیرخشک داشت
شیرسویا میخوردم،خودم شیربادوم درست میکردم و می‌خوردم
کره و پنیر گوسفندی میخوردم،بیشتر کلسیم رو با قلم توی غذا،کله پاچه،پای مرغ تامین میکردم
تغذیه طوری بود که شیرم زیاد و مقوی باشه تا نیاز به شیرخشک نداشته باشم
بعد از هشت ماهگی پسرم یواش یواش بهش ماست دادم تا عادت کرد ،بعد اون پنیر دادم،از یک سال و نیمگی هم کم کم شیر پاستوریزه دادم و یواش یواش حساسیتش کم شد و کلا برطرف شد
الان دیگه ۶ سالشه و روزی دو لیوان شیر میخوره و با لبنیات مشکلی نداره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.