نی نی میخوام برام دعا کنید

سلام بچه ها من تازه اومدم تو مامی گپ
۱۰ روزه از موعد پریم گذشته همسرم مشکل اسپرم داشت روز ۷ ام بی بی زدم منفی شد حالا همسرم گیر داده برو آز بده شنبه همش امیدواره همش میگه خدا به ما نظر کرده شکممو بوس میکنه ۳ سال تقریبا تو انتظاریم نمیدونم چیکار کنم خیلی استرس دارم انقدر بی بی زدم قبلا ک منفی بوده و۳ بار آز دادم منفی بوده قبلا الان میترسم میگم نکنه بازبخوره تو ذوقم بماند ک همسرم اطلاع نداره بی بی زدم روز ۷ ام نمیدونم چکار کنم دلم بد جور گرفته میشه برام دعا کنید و یه دونه صلوات بفرستین ب نیت من

23 Likes

سلام خوش اومدی عزیزم.ان شاالله به حق این روز عزیز بارداری و آزمایشت مثبت میشه.نا امید نباش.توکل کن بخدا ان شاالله هرچی که خیره برات اتفاق بیوفته

2 Likes

سلام عزیزم.انشاءالله که باردارباشی ودلت شاد بشه وبیای وباخبربارداریت هممون روخوشحال کنی❤

4 Likes

ممنون عزیز دلم ان شاءالله شماهم به تمام خواسته هاتون برسید :heart_eyes:

3 Likes

وای خدایا یعنی میشه بخدا خیلی سخته خدا دامن تمام خانومایی ک میخوان مامان بشن رو سبز کنه :sob:

3 Likes

همیشه خواب میبینم باردارم یا در حال زایمانم یا بچم تو بغلمه با تمام وجودم حسش میکنم هم درد زایمانو هم تکون خوردناش تو شکمم هم وقتی که توی بغلمه و باتمام وجودم بغلش میکنم ومیبوسمش میگن یه خوابو زیاد ببینی تعبییر میشه ان شاءالله که مال منم تعبیر بشه خدا خودش نظر کنه :heart_eyes::pensive::sob:

9 Likes

عزیزیم ایشالا که خیر باشه برات

2 Likes

منم دیشب خواب دیدم که بی بی چکم مثبت شده واییییی که چقدر خوشحال بودم

3 Likes

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد
ان شاء الله ک بارداری عزیزم

4 Likes

منم ۸ روزه عقب افتادم بی بی چک زدم منفیه :frowning:اولین باره ک عقب میفتم

3 Likes

انشالله که بارداری دیگه عزیزه دلم
توکل بخدا کن

4 Likes

چشممم

1 Like

ممنون گلم

ان شاءالله که تعبییر میشهو خبر بارداریتو بیای همین جا بدی :heart_eyes:

2 Likes

مرسی مهربون :heart_eyes::kissing_heart:

1 Like

چون که اولین بارتم هست ان شاءالله مثبته عزیزم وقتی هیچ مشکلی نداشتی اگر باردار بودی بیا و همینجا خبر بارداریتو بده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

ان شاءالله :heart_eyes:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

من خیلیارو دیدم که حتی پریود هم شدن بی بیشونم منفی شده اما یدفعه رفتن آزمایش بدون هیچ علامتی دکتر بهشون گفته ۳ ماهته همه چی به خواست خداست بنظرم اگر خدا یه نیم چه نگاهی به ما چشم انتظارا بکنه کار تموم :sob::sob::sob::sob:

2 Likes

خودم ن شوهرم مشکل داره

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.