اینترنت وای فای و سقط جنین

سلام یه سوالی.توی سه ماه دوم بارداری اینترنت وای فای باعث سقط جنین میشه؟

1 Like

سلام عزیزمم کلا زیاد خوب نیس امااینکه اونقداثرش مخرب باشه که باعثه سقط جنین بشه فک نکنم…چون کل 9ماهمودر معرض وای فای واینرنت بودم وخداروشکرکوچولوم سالمه

1 Like

خدا رو شکر عزیزم.دعا کن نینی منم صحیح و سالم به دمیا بیاد

انشاالله بسلامتی میاد عزیزم…مراقب خودتون باشین :heart:

1 Like

نه عزیزم من از دکترم پرسیدم گفت هیچ منبع علمی ثابت نکرده که مضر برای بارداری

1 Like

وای مطمئنی گلم؟؟؟؟
خیلی نگران این موضوع هستم

قربونت ممنون گلم

اره عزیزم مشکلی نداره اونجوری که خانم دکتر گفتن الان مگه کسی هست که وای فای نداشته باشه خیالت راحت

2 Likes

سلام. به نظر من خیلی ربطی نداره… تو جوامع پیشرفته تر می‌بینیم که اینترنت ازاده، و اصلا خودمونی بگم تو هوا پخشه. تو ایران هم ما انواع نویز رو داریم متاسفانه. به نظر من بدن انسان به شرایط جوی و در کل شرایط عادت می‌کنه به مرور. تغذیه و ورزش عناصر مهم تری هستند تا دوری از ارتباطات و اینترنت. مگر اینکه حالا استراحت مطلق باشه فرد و دکتر بگه رعایت کنه. این نظر شخصی من بود البته :blush: کاریش نمیشه کرد، وای فای نباشه یه امواج دیگه ای هست. کاکتوس میگن خوبه برای دفع امواج مضر، بپرسید باز :heart_eyes:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.