قرص اورژانسی قبل از اقدام به بارداری

با سلام و خسته نباشید به مشاور گرامی. یه سوال فوری داشتم اونم اینکه که من یه بار تو فروردین ماه 1397 و یه بار تو اریبهشت 97 از روش قرص اورژانسی برا جلوگیری اقدام کردم. اما الان اگه خدا بخاد میخایم تو این ماه که خرداد 97میشه اقدام به بارداری کنیم، میخاستم بدونم مصرف اون قرص اورژانسیها تو این اقدامم تاثیری داره یا نه؟(منظورم اینه که آیا ضرر داره برا اقدام به بارداری یا نه؟) به نظرتون این ماه میشه بدون نگرانی اقدام به بارداری کرد؟!

نه عزیزم مشکلی که ایجاد نمی کنه اما قرص های هورمونی می تونن باعث به هم خوردن نظرم قاعدگی شما بشن

1 Like

سلام عزیزم انشالا بعد از بارداری تون یک روش بهتر برای جلوگیری انتخاب کنید. چون قرص های اورژانسی خیلی سیستم هورمون هارو به هم میریزه. شما فقط دو بار در سال مجاز هستید که از این قرص ها استفاده کنید.

2 Likes

یعنی در صورت اقدام به بارداری خرداد ماه هیچ ضرری نداره؟!

نه نگران نباشید مشکلی نداره

1 Like

ببخشید یه سوال دیگه میخاستپ بدونم ایا من که این قرص رو مصرف کردم آیا
توو زمان تخمک گذاری این ماهم تداخل ایجاد میکنه ؟!

بله عزیزم ممکنه نظم قاعدگی رو به هم بزنه و تشخیص زمان تخمک گذاری سخت بشه، می تونید از کیت استفاده کنید

1 Like

بازم ممنونم

1 Like

سلام دوستمون درست میگن بعدازدوباردیگ عمل نمیکنه :expressionless::expressionless::expressionless:

ببخشید چی؟!

سلام قرص های اورژانسی بعداز2بارعمل نمیکنه برای پیشگیری …البته تجربه من اینومیگه من بیش ازدوباراستفاده کردم عمل نکرد والان یه کوچولوی 3 ماههه دارم

سلام جانم
ببخشید شما اون دو-سهبارو دو یا سه ماه پشت سرهم استفاده کردین که تو بار یوم عمل نکرد؟

نه پشت سرهم نبود یکیش مرداد یکی مهر یکی اذر اخریم اردیبهشت :no_mouth:

اما من پشت سرهم خوردم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.