بارداری و علایم

سلام من ده روز پیش تخمک گذاری واقدامم بوده چند روزه همش کمردرد و درد کشاله ران و تیر کشیدن محل تخمدان ها و دردهای مشابه پریودی خفیف همراه ترشح بی رنگ و گاها سفید دارم اینا میتونه علایم بارداری باشه ؟

سلام،ممکنه که باشه،اما بهتر اینکه که تا گذشتن موعد پریودیت صبر کنی تا مشخص شه
منم ماه های قبل اکثر علامتا رو داشتم اما اخرش پریود میشدم اما این ماه که باردار شدم تنها علامتم درد پستان بود، البته بعد گذشت موعد پریود درد رحم و تخمدان هم اضافه شد

3 Likes

علایم هر کی با کس دیگه فرق میکنه
برای خودمم یه سوال پیش اومده، من الان باردارم ۵ هفتمه اما جز درد پستان و گرفتگی رحم هیچ علامتی ندارم
میگن توی بارداری ترشحات زیاد میشه اما من ترشحاتم مث قبل و فرقی نکرده کسی هست اینطوری باشه یا بدونه ترشحات بارداری از چه زمانی آغاز میشه

1 Like

سلام
هر کس علائم متفاوتی داره
مثلا من فقط تخمدونام تیر میکشید چون قبلا همچین دردی نداشتم متوجه شدم باردارم
بهتره تا زمان پریودیت صبر کنی.

1 Like

دوستان من دیروز فهمیدم باردارم یعنی یازده روز بعد تخمک گذاری و نزدیکی بیبی چکم مثبت شد امروزم دوباره تست کردم دوتا خط پرنگ افتاد

2 Likes

مبارکت باشه عزیزم،
انشاءالله به سلامتی کوچولوت دنیا بیاد :heart_eyes:

1 Like

رحم و تخمدانات هنوزم تیر میکشن یا نه؟

مبارک باشه عزیز چشم و دلت روشن برای ماهم دعا کن زودتر جواب بگیریم .
انشاالله که هم خودت سالم و هم نی نی تون سالم و سلامت باشید

عزیزم من ۲۸اردبهشت تخمک گذاریم بودش قبل وبعدشم اقداماتی داشتم اماپریودمن موعدش۱۱خردادهس ولی ازالان که ۱۱روزمونده به موعدم دردای پریودی ومعدمم انگاررخت میشورن سینه هامم تیرمیکشه هرازگاهی ولی تیرکشیدنهایی هم دارم که مثل اینکه میخوام پریودبشم به نظرتون باردارم یانه

هركسي ي علاعمي داره عزيزم ايشالا كه بارداري ب خوشي❤️❤️

منم دقیقا نشونه های شما رو دارم و الان ده روز به تاریخ پریودیم مونده . من جوش صورت هم همیشه قبل پریودی میزنم .و امیدم به اینه که نشانه های بارداری باشن اما متاسفانه هر ماه با همین علایم پریود میشم😢امیدوارم شما نتیجه ات مثبت باشه .

سلام من چند وقته سر گیجه شدید دارم امروز باید پری بشم تست زدم یه خط خیلی کم رنگ اومد بنظرتون حاملم؟؟آخه یکم دلم درد میکنه فک کردم میخوام پری شم

سلام طیبه جان باید چند روز از موعد پریودی بگذره تا بی بی جواب بده در بعضی مواقع هم خطا جواب میده اگر عجله داری متوجه بشی آزمایش بده انشاالله که باردار هستی

1 Like

عزیزم علائم قاعدگی و بارداری به هم شبیه هستند
طبق گفته دوستمون اگر یک هفته تاخیر داشتید از بی بی چک استفاده کنید.

ممنون عزیزم

ممنون از راهنماییتون

1 Like

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.